Kompiuteriai ir jų sandara


Įvadas. Kursinio darbo tikslai. Analitinė dalis. Pagrindinių informacijos šaltinių apžvalgą. Užduoties analizė. Kompiuterių testų tipai. Pagrindinių kompiuterių testų tipų analizė. Projektinė dalis. Diagnostinių ir lyginamųjų testų ypatumų apžvalga. Didžiausią populiarumą turinčių testų galimybių apžvalga. Didžiausią populiarumą turinčių testų taikymo ypatumai. Kompiuterių testavimo rodiklių apžvalga. Išvados ir siūlymai vartotojui. Informacijos šaltinių sąrašas. Grafiniai darbai.

Šio kursinio darbo objektas yra kompiuterių testai ir jų taikymo rekomendacijomis. Šiais laikas kompiuterį turi beveik kiekvienas žmogus, bet nevisi žino savo kompiuterio galimybes. Todėl norint jas sužinoti reikia taikyti kompiuterinius testus.

Kompiuteris dabartiniais laikais yra įprastas dalykas. Paprastas vartotojas atėjęs pirkti kompiuterio klausia konsultanto kokį kompiuterį jam pirkti. Dažniausia žmonės perka kompiuterį dviem priežastim, dirbti ir žaisti kompiuterinius žaidimus. Žaidimam išrinkti tinkama kompiuterį taip pat sunku, kaip ir darbui. Nes dažniausiai konsultantas pataria pirkti toki kompiuteri žaidimams, su kurio bus galima žaisti naujausius žaidimus tik pusmeti, ir darbui išrinktas kompiuteris pasirodo stringa, naudojant jums reikalingas darbo programas. Todėl geriau yra pasikliauti kompiuteriniai testais kurie padės jums išsirinkti kompiuterį. Tačiau kompiuteriniai testai nėra taip lengvai perprantami, kaip atrodo.

Taigi šiame kursiniame darbe pamėginsiu patarti reikiamus kompiuterinius testus, pagal kurios jus galėtumėte išsirinkti tinkamą kompiuterį.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4498 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kompiuteriai ir jų sandara
    10 - 2 balsai (-ų)
Kompiuteriai ir jų sandara. (2014 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriai-ir-ju-sandara.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 21:22
×