Kompiuteriai praktikos ataskaita


Įvadas. Praktikos vietos aprašymas. Metodai ir priemonės praktikos užduotims įgyvendinti. Programos su grafiniais puslapių elementais. Praktikos užduočių įgyvendinimas. Darbai su tinklapių kūrimu ir grafikos programa. Mobiliųjų telefonų taisymas. Išvados. Literatūra.

Mokomoji praktika – tai puiki galimybė įgyti praktinių profesinių įgūdžių vadovaujant patyrusiems tos srities specialistams. Praktikos metu studentas įgauna labai daug nauji žinių. Per pažintinę praktiką studentai lavina savo programavimo įgūdžius, gilina programavimo, programos komponavimo, programų derinimo ir tikrinimo žinias. Mokomosios praktikos metu studentai įgyja praktinio darbo su įvairia kompiuterine technika įgūdžių, susipažįsta su konkrečių sistemų dokumentacija, analizuoja kompiuterių tinklų struktūrą bei atlieka kitas praktikos vadovo pavestas užduotis.

Praktiškai susipažinti su kompiuterinių sistemų saugumo principais.

Prisidėti prie sėkmingos kompiuterinių tinklų saugumo politikos bei ateities saugumo sistemos kūrimo, svetainių kūrimo, ir kompiuterių remonto darbų.

Įgyti įgūdžiai padėsiantys realizuoti save šioje srityje ateityje.

Praktika buvo atliekama Klaipėdoje, UAB „Kompiuterio sveikata“, įsikūrusioje Birutės g. 9-206 (2 aukštas). Ateityje ši įmonė sieks užsibrėžtų tikslų ir tobulės, tad jai reikės sėkmingos kompiuterinių tinklų saugumo politikos. Praktikos tikslas buvo įgyti įgūdžių apie kompiuterius, jų valdymą ir susipažinti su įmonės darbo metodais, (turima) technine ir tinklų įranga. Tikslo buvo siekiama dirbant su technine ir programine įranga..

Įmonėje „Kompiuterio sveikata" dirba penki darbuotojai, įmonė gyvuoja nuo 2011-09-25 buvo tik du darbuotojai, nuo 2012-04-08, buvo priimti dar tris darbuotojai, firma klientų gausa nesiskundžia, darbo labai daug, nes darbo vietos labai įvairuos. Klientų atsilepimas apie šią firmą teigiamas, nes firmos vadovas atsakingas, puikiai organizuotas, ir mokantis sutelkti komanda darbui, to pasėkoje, darbas vyksta efektyviai, darbuotojai preciziškai atlieka jiems skirtas užduotis.

Firmos tikslas – teikti IT paslaugas, suteikti informacijos klientams apie jų sugedusius prietaisus. Įmones IT darbininkai labai malonus ir linksmi žmonės, klientų gausa labai didelė, apie 30 klientų per dieną. Įmonė veikia įvairiomis kryptimis neapsiribodama vien tik kompiuteriais, ir jų programinė įranga. Čia dirbantys specialistai taip pat turi kompetencijos dirbti ir su mobiliaisiais telefonais bei jų gedimais. Tokios galimybės praplečia visą firmos veiklą.

Praktikos metu buvo paskirtos šios užduotys:

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 430 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1944 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agne
  • Kompiuteriai praktikos ataskaita
    10 - 8 balsai (-ų)
Kompiuteriai praktikos ataskaita. (2015 m. Rugsėjo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriai-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:40
×