Kompiuterinė leidyba


Kas yra kompiuterinė leidyba. Kompiuterines leidybos sistema. Kompiuterines leidybos istorija. Virtuali biblioteka referatas. Kompiuterines leidybos sistemos. Kompiuterine leidyba vikipedija. Kompiuterine leidyba kas tai. Kas yra kompiuterine leidyba?. Kompiuterin4 leidyba. Kompiuterines leidybos istorijos pateiktis.

Skaitytojas gali paklausti: ar įmanoma knygas išleisti ne popieriuje, o kompiuteryje? Kodėl pavadinimas būtent kompiuterinė, o ne elektroninė leidyba? Kompiuterinės leidybos, kaip ir daugelio naujų mokslo ir veiklos sričių, lietuviški terminai dar ne visai nusistovėję. Kalbos žinovai mano, kad priimtinesni kompiuterinio pašto, kompiuterinio žurnalo, kompiuterinio katalogo, kompiuterinės leidybos ir t. T. Terminai. Nors yra manančių ir kitaip. Leidyba ne popieriuje. Popierinių knygų leidyba kompiuteriais. Tariamoji (virtuali) biblioteka.

Skaitytojas gali paklausti: ar įmanoma knygas išleisti ne popieriuje, o kompiuteryje? Kodėl pavadinimas būtent kompiuterinė, o ne elektroninė leidyba?.

Kompiuterinės leidybos, kaip ir daugelio naujų mokslo ir veiklos sričių, Lietuviški terminai dar ne visai nusistovėję. Kalbos žinovai mano, kad priimtinesni kompiuterinio pašto, kompiuterinio žurnalo, kompiuterinio katalogo, kompiuterinės leidybos. Terminai. Nors yra manančių ir kitaip. Ji žinoma jau kelis dešimtmečius. Pasaulyje plinta kompiuterinės knygos, kompiuteriniai laikraščiai ir žurnalai. Kai kurie mokslininkai pranašavo, kad mums įprastos knygos išnyks jau šio amžiaus pabaigoje.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (942 žodžiai)
  • Kompiuterinė leidyba
    8 - 1 balsai (-ų)
Kompiuterinė leidyba. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterine-leidyba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:53
×