Kompiuterinės projektavimo priemonės referatas


Kompiuterinės projektavimo priemonės. Kompiuterinės projektavimo priemonės Įvadas. Autocad inventor suite. Autodesk Inventor. Autocad inventor suite. Autocad® inventor® professional suite. SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „Autodesk Inventor“. „Autodesk Inventor 2010“ produktų NAUJOVĖS.


• medicinos įrangai, įvairiai transporto ir statybinei technikai konstruoti ir daugeliui kitų sričių.

Tai programų rinkinys, susidedantis iš AutoCAD ir „Autodesk Inventor“. Dar šiame komplekte yra AutoCAD Mechanical (dvimačio projektavimo) bei „Autodesk Vault“ (projekto duomenų valdymo) programos. (grįžti)

Autodesk Inventor 2009 yra skirtas atlikti bet kokio sudėtingumo tūrinį objekto modeliavimą ir remiantis sukurtu modeliu automatizuotai generuoti reikalingą techninę dokumentaciją, t.y. gaminti brėžinius, išgauti specifikacijas. Autodesk Inventor dirba kaip vieninga konstravimo terpė, tačiau funkciniu požiūriu galima išskirti šias sritis, kuriose atliekami veiksmai leidžiantys spręsti visus konstravimui keliamus uždavinius.

Detalės modeliavimas - vyksta komponuojant tarpusavyje konstruktyvinius elementus. Konstruktyviniais elemetai gali būti sudaromi nubraižius pasirinktoje plokštumoje eskizą ir jį ištempiant, sukuriant sukinį apie pasirinktą ašį, pratempiant sudarytu keliu ir t.t. Kita konstruktyvinių elemetų rūšis leidžia suteikti detalei galutinius bruožus, t.y. užapvalinti briaunas, nuimti nuožulas, suteikti nuolydžius ir t.t. Kiekvienas konstruktyvinis elementas gali būti koreguojamas bet kuriuo konstravimo momentu, keičiama jo išmatavimai, pririšimo vieta , orientacija. Galimybė bet kurį matmenį nusakantį konstruktyvinio elemento geometriją laikyti valdančiuoju parametru, leidžia kurti standartinių detalių bibliotekas ir taikyti detales kiekvienoje konstrukcijoje su vis naujais parametrais, jos nekonstruojant nuo pradžių.

Specializuotas lakštinių gaminių konstravimo modulis leis greitai ir patogiai sukonstruoti skardos lankstinius ir automatiškai gauti jų išklotines.

Junginių modeliavimas – reikalingas apjungti visas detales į konstruojamą gaminį. Gaminys gali turėti savyje kitus junginius, gylis vienas į kitą įeinančių junginių praktiškai neribotas ir yra apsprendžiamas grynai konstravimo poreikių. Detalės tarpusavyje sujungiamos konstravimo ryšiais, tokiais kaip plokštumų sutapdinimas, kiaurymės veleno sutapdinimas, kampo tarp plokštumų nusakymas ir kita. Toksai detalių sujungimas programos aplinkoje leidžia tiksliai nusakyti detalių padėtį konstrukcijoje, leidžia patikrinti kaip konstrukcija dirba, jeigu ji turi judesį, išlaiko konstrukcijos loginį tarpusavio detalių ryšį ir tuo atveju kai keičiami detalių parametrai jas permodeliuojant, keičiant jų geometrinius parametrus.

Galimybė parametrines detalių šeimas apjungti į junginių šeimas leidžia sudaryti nuosavas gaminių bibliotekas ir taip yra spartinamas konstravimas.

Rėminių konstrukcijų konstravimo modulis, leidžia paprastai, vaizdžiai ir greitai kurti rėmines konstrukcijas, jas modifikuoti, išgauti specifikacijas.

Suvirinimo konstrukcijų konstravimo modulis, leidžia visai konstrukcijai taikyti paruošiamąsiais operacijas, gręžimus, nuožulų sudėjimus ir t.t., sudėti konstrukcijoje numatytas suvirinimo siūles, automatizuotai paskaičiuoti jų svorį, siūlių ilgį.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (2299 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kirovas
  • Kompiuterinės projektavimo priemonės referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuterinės projektavimo priemonės referatas. (2018 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterines-projektavimo-priemones-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 05:30
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo