Kompiuteriniai įsilaužėliai. Hakeriai


Kompiuteriu hakeriai. Kompiuteriu xakeriai. Hakeriai isilauzeliai. Kompiuteriu isilauzeliai. Skaidres apie hakerius. Informatika isilauzeliai. Kompiuteriniai isilauzeliai:-). Hakerių daroma žala. Elektroniniai privatumo pažeidimai.

Įvadas. Nusikaltimų sfera informacinių technologijų įtakoje yra išplečiama. Kompiuterinių nusikaltimų formos ir rūšys. Elektroniniai privatumo pažeidimai. Pažeidimai, susiję su finansinėmis operacijomis. Autorinių teisių pažeidimai. Pažeidimai, susiję su informacijos skleidimu. Piratavimas internete: gerai ar blogai. Išvados. Literatūra. Gyvename technikos amžiuje. Visos gyvenimo sritys tampa vis labiau kompiuterizuotos bei automatizuotos. Tai, be abejo, daro mūsų gyvenimą patogesnį, didina darbo našumą ir skatina progresą. Tačiau ne paslaptis, kad technologijos pasiekimais sėkmingai naudojasi ir kriminalinis pasaulis. Nusikaltimams įvykdyti yra panaudojama moderniausia technika. Taigi, šiame darbe norėčiau panagrinėti kaip informacinės technologijos įtakoja nusikaltimų sferą bei kokios yra kompiuterinių nusikaltimų formos ir rūšys. Dar viena nusikaltimo rūšis- piratavimas internete.

Gyvename technikos amžiuje.

Informacinių technologijų įtaka įvairioms bendrabūvio sferoms yra akivaizdi, tačiau iškyla problema – kaip informacinės technologijos įtakoja šias sferas? Padidėję informacijos kiekiai, srautai bei prieinamumas prie jos atveria vis daugiau iki tol neegzistavusių galimybių ir perspektyvų. Pavyzdžiui švietime atsiranda distancinio mokymo galimybės. Ekonomikos srityje informacinės technologijos palengvina tarptautinės prekybos administravimą, mažina laiko sąnaudas, didina efektyvumą ir konkurenciją. Tačiau spartus informacinių technologijų vystamasis atneša ne tik pozytivius padarinius, kartu atsiranda ir tam tikri negatyvūs padariniai. Netgi mažiausia klaidelė kompiuterizuotame aplinkos valdyme gali sukelti pavojų žmonių gyvybėms. Informacinės technologijos taip pat atvėrė duris antisocialiems bei nusikalstamiems veiksmams, kurie anksčiau nebuvo įmanomi. Skaitmeninės sistemos, įstatymų laužytojams pasiūlė naujų galimybių, jos sukūrė visiškai naują terpę, kurioje tradiciniai nusikaltimai gali būti atliekami netradiciniais būdais. Sparti kompiuterinio tinklo plėtra padidino įvairių sistemų pasiekiamumą ir tuo pačiu jų pažeidžiamumą. Tokiu būdu informacinių technologijų pagalba padarytų nusikaltimų pasekmės gali sukelti rimtų keblumų tiek ekonominėje, tiek individų saugumo srityje.

Taigi, šiame darbe norėčiau panagrinėti kaip informacinės technologijos įtakoja nusikaltimų sferą bei kokios yra Dar viena nusikaltimo rūšisinformacinės technologijos sukūrė visiškai naują, iki tol neegzistavusią terpę, kurioje yra įmanoma komunikacija, informacijos kaupimas bei perdavimas. Internetas – laisvai prieinamas globalus telekomunic) informacija gali būti gaunama ir siunčiama bei talpinama iš bet kurios ir į bet kurią pasaulio vietą.

Informacinių technologijų srityje, svarbiausias vaidmuo tenka kompiuteriams ir kompiuterizuotoms sistemoms, nesvarbu ar tai būtų personalinis kompiuteris ar skaitmeninės technologijos, kurių pagalba veikia telekomunikacijų operatoriai ir kiti įvairias sistemas reguliuojantys technologiniai įrengimai. Tokios gyvybiškai svarbios operacinės sistemos, kurios reguliuoja traukinių eismą, lėktuvų skrydžius, ar net gynybinius įrenginius dažnai būna prijungtos prie globalaus kompiuterių tinklo. Tokiu būdu jos tampa pasiekiamos ne tik tiems asmenims kurie jas prižiūri ir reguliuoja, bet ir civiliams piliečiams.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2011 m.
  • 14 puslapių (3305 žodžiai)
  • Kolegija
  • Alvina
  • Kompiuteriniai įsilaužėliai. Hakeriai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kompiuteriniai įsilaužėliai. Hakeriai. (2011 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriniai-isilauzeliai-hakeriai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:59
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo