Kompiuteriniai žaidimai šiuolaikinės kultūros dalis


Kompiuteriniai žaidimai kultūros dalis. Pc zaidimai lietuviu kalba. Kompiuteriniai žaidimai – visavertė šiuolaikinės kultūros dalis. Kalbejimo zaidimai. Kompiuteriniai zaidimai visaverte siuolaikines kulturos dalis. Istoriniai kompiuteriniai zaidimai. Kompiuteriniai zaidimai lietuviu kalba. Kompiuteriniai žaidimai ir kultūra. Kompiuteriniai zaidimai siuolaikine kulturos dalis. Lietuviu kalbejimas apie kompiuterinius žaidimus.

Kompiuteriniai žaidimai visavertė šiuolaikinės kultūros dalis. Šia tema pasirinkau del to , kad mano manimu visuomenei reikia pateikti konkrečių argumentų , kad kompiuteriniai zaidimai turi ne tik minusų bet ir pliusų. Visu pirma ka aš noriu pasakyti, tai kad kompiuteriniai zaidimai gali daug ko išmokyti, išsiversti sunkiose situacijose, pradeti saumprotauti , lavina vaiko mastyma ir logika, juk ira jau sukurtu žaidimų kurie simuliuoja tikra gyvenimą kuriuse galima išmokti ivairiu dalykų tai net gera praktika kokiuose nors darbuose. Dabar. -ame amžiuje kai vis greičiau i musų gyvenimą itraukiamos naujosios technologijos, visos naujoves, tuopat metu, visa tai yra peršama jaunimui. Kad ir pavizdžiui mokyklose jau atsirasdineja kompiuteriniai žaidimai kurie vaikus mokina skaiciuoti, skaityti, užsienio kalbų, kompiuteriniai žaidimai beveik nenusileidžia filmams, knygoms nes ir žaidimai pasakoja istorija perteikia nuotaika. Netgi leidžia pačiam įsitraukti į istorijos veiksma pačiam sudalivauti tame pasakojime. Kompiuteriniai žaidimai papasakoja net ir istorinius ivikius. Bet visdėlto ten kur ira teigiamų dalykų nereiškia ka nera ir neigiamų dalykų. Kompiuteriniai žaidimai gali pasiglemžti vaiku vaikystes, gali itraukti i netikroviška pasaulį, žinoma gali atsirasti ir sveikatos sutrikimu, kai yra gadinamos akys, gali iškrypti stuburas.
  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 8 KB
  • m.
  • 1 puslapis (307 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jonas
  • Kompiuteriniai žaidimai šiuolaikinės kultūros dalis
    10 - 1 balsai (-ų)
Kompiuteriniai žaidimai šiuolaikinės kultūros dalis. (2012 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriniai-zaidimai-siuolaikines-kulturos-dalis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:28
×