Kompiuterinio tinklo realizavimas


Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Kompiuterio tinklo tipologija. Tinklų veikimo principas bei saugumo spragos. Signalai ir protokolai. Protokolų sąveika ir OSI modelis. Vietiniai tinklai ir platieji tinklai. Plačiajuosčiai ir siaurajuosčiai tinklai. Pusiau dvikryptės ir pilnai dvikryptės komunikacijos. Segmentai ir magistralės. Klientas/serveris ir decentralizuoti (Peer-to-Peer) tinklai. Kompiuterinio tinklo techninė įranga. Praktinė tiriamoji dalis. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.


Dauguma kompanijų savo kasdienybės neįsivaizduoja be kompiuterio ir be interneto. Kompiuteris būtinas norint atlikti įvairius užsakymus ir susisiekti su kitomis kompanijomis, įvairiais verslo klausimais. Norint turėti internetą, taip pat reikia tam tikros įrangos, dėl šios priežasties nagrinėjame veikimo principą.

Tikslas: Naudojant tinklo įranga, sujungti biure esančius 5 kompiuterius, kurio atstumas tarp kompiuterių nuo 5 iki 50 metrų.

Atlikti įrangos derinimo darbus, parinkti lazerinį spausdintuvą, kuriuo tinkle galėtų naudotis visi vartotojai.

Kompiuterio tinklo topologija - tai kompiuterių jungimo į tinklo schema. Kompiuteriai gali būti sujungti magistrale, žvaigžde, žiedu. Gali būti mišrios tipologijos tinklai.

Kartotuvo paskirtis – neiškraipant sustiprinti (pakartoti) priimtą signalą. Teisingas kartotuvų išdėstymas tinklo geometrijoje leidžia tinklo konstruktoriams padidinti atstumus tarp kaimyninių sujungiamų kompiuterių ir taip padidinti tinklo patikimumą bei dydį.

pagrindinės atmintinės valdymas, failų sistemos valdymas, išorinės atmintinės valdymas, vesties ir išvesties valdymas.

  • Microsoft Word 336 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (4970 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vygintas
  • Kompiuterinio tinklo realizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuterinio tinklo realizavimas. (2017 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterinio-tinklo-realizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 08:02
×