Kompiuterinių tinklų apsauga


Osi modelis išvados. Kompiuteriu tinklu sauga testas. Referatas saugumas internete. Kompiuteriu tinklu sauga. Referatai apie interneto sauga. Tinklu sauga referatas. Kompiuteriniu tinklu sauga. Kompiuteriu tinklas taupymas. Kursiniai darbai tinklo saugumas. Diplominis darbas kompiuteriu tinklų saugumas.

Kompiuterinės informacinės technologijos. Kompiuterių tinklai. Kompiuterinių tinklų klasifikavimas. Internetas. Kompiuterių tinklų darbo organizavimas. Protokolai. Osi modelis. Kompiuterių tinklų apsaugos priemonės. Tinklo saugumas. Kompiuterio saugumas. Informacijos saugumas. Išvados. Literatūra. Naujos informacinės technologijos sparčiai braunasi į žmonių gyvenimą. Keičiasi kasdienių darbų atlikimo būdas. Mokslas, darbas, bendravimas, laisvalaikis, ar net kūryba jau nėra įsivaizduojami be informacinių technologijų panaudojimo. Taigi informacinės technologijos – tai informacijos apdorojimo būdų ir priemonių visuma. Šiuolaikiniame pasaulyje, norint greitai ir efektyviai perduoti informacija iš vieno kompiuterio į kitą, pasinaudojama kompiuteriniu tinklu. Tai ko gero yra pati geriausia priemonė šiam tikslui pasiekti.

Naujos informacinės technologijos sparčiai braunasi į žmonių gyvenimą. Prie informacinių technologijų galima priskirti viską, kas mokslas žengia pirmyn, o su juo keičiasi ir visuomeninių santykių pobūdis. Informacinės technologijos pakeitė žmonių gyvenimą ir paskatino informacinės visuomenės atsiradimą. Informacinė visuomenė suprantama kaip žiniomis pagrįsta visuomenė. Jos ekonominės veiklos pagrindas – tai informacijos parengimas ir taikymas kitų gamybos formų veiksmingam funkcionavimui. Informacinę visuomenę ribojantis veiksnys yra turimų žinių kiekis.

Vyraujančios profesijos informacinėje visuomenėje yra susietos su informacinėmis technologijomis. Kompiuterinėms informacinėms technologijoms priklauso kompiuteriai ir kita techninė įranga – sisteminis blokas, klaviatūra, pelė, standusis diskas, kompaktinių diskų įtaisas, vaizduoklis ir kt. , visa programinė įranga, duomenų saugojišiuolaikiniame pasaulyje, norint greitai ir efektyviai perduoti informacija iš vieno kompiuterio į kitą, pasinaudojama kompiuteriniu tinklu.

Kompiuterių tinklas – tai keli kompiuteriai ir kiti įrenginiai, sujungti ryšio priemonėmis, kad galėtų bendrai naudoti duomenis ir išteklius bei vykdyti bendrus uždavinius. Tinklo kompiuteriai ir įrenginiai dažniausiai sujungiami kabeliais (variniais arba optiniais). Pastaraisiais metais plačiai plinta bevielis ryšys,vartotojų poreikis keistis informacija arba naudoti duomenis iš kito kompiuterio nuolat auga. Kompiuterių tinklų pagalba yra sujungiama nuo kelių iki kelių milijonų kompiuterių – tai paspartina darbo veiklą ir sumažina darbo sąnaudas. Kompiuterių tinklų dėka siunčiamos žinutės elektroniniu paštu, bendraujama, organizuojama veikla. Kitišorinių įrengimų naudojimas (spausdintuvai, skeneriai, skaitmeninės kameros, kieti ir lankstūs magnetiniai diskai, išoriniai duomenų ir programų rinkmenų naudojimas, kuris leidžia efektyviau išnaudoti diskus geresnis bendravimas su partneriais, klientais, tiekėjais ir kt. (elektroninis paštas, vaizdo konferencijos). Pinigų taupymas (vienas didelis kompiuteris yra braprie kompiuterių tinklo teikiamų pranašumų galima išskirti ir kelis trbendrai naudojami resursai – bendro naudojimo įrenginiai (spausdintuvai, išorinės atminties įrenginiai, modemai ir pan. ) ir kiti resursai, kuriais gali naudotis visi tinklo vartotojai.

Serveriai – kompiuteriai ar specializuoti tinklo įrenginiai, leidžiantys naudotis savo resursais ir teikiantys tinklo vartotojams paslaugas.

  • Microsoft Word 133 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (3618 žodžiai)
  • Diana
  • Kompiuterinių tinklų apsauga
    10 - 1 balsai (-ų)
Kompiuterinių tinklų apsauga. (2011 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriniu-tinklu-apsauga.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:46
×