Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas 2


Wlan diegimas. Kompiuterinio tinklo projektavimas kursinis. Kompiuterinių tinklų projektavimas kursinis. Kompiuteriniu tinklu diegimas imonėje. Wifi projektavimo programos. Tinklo planas visio. Visio tinklo planas. Tinklas potinklis ip. Kompiuterio projektavimas. Tinklu aprašymas per vorda.

Kuo užsiima įmonė? Dabartinis tinklas. Kokią topologiją pasirinksite?Kodėl? Kokie kabeliai? Kodėl? Kas yra IP, DNS, Gateway? Iš kokios firmos perkama bus? Pastato brėžinys(Visio) Aprašomas pats darbas. Nubraižomas pastatas su nauju tinklu (Visio). Aprašymas IP adresų ir AK vardų pasirinkimas. Aprašomas testavimas. Lentelėje pateikiamos išlaidos. Išvados.

Įmonė UAB wirusss priklauso privačiam asmeniui kuris, kaip įmanoma bando plėsti savo veiklą. Įmonę sudaro du padaliniai kurie visi yra kuršėnuose vienas nuo kito nutolę apie 100m. Individuali verslo įmonė, teikia paslaugas susijusias su kompiuterinę techniką, Abiejose savo padaliniuose pardavinėja kompiuterinę įrangą(kurią perka iš UAB kompera ), ją remontuoja, konsultuoja pirkėjus ir rengia kursus per kuriuos mokoma kompiuterinio rašįmonė UAB wirusss dar neturi tinklo, jie turi tik 11 kompiuterių. Iš kurių viename pastate vienas kompiuteris skirtas direktoriui o kompiuterinio raštingumo kursams rengti. Kitame pastate yra kompiuteriai taipogi skirti kompiuterinio raštingumo kursams rengti. Nei vienas iš šių kompiuterių nėra pajunktas nei į interneta, nei į tinklą.

Reikia nupirkti 12 kompiuterių, pastatyti viename pastate, kitame, įvesti tinklą ir internetą. Sujunkti paspatatus sujunkti bevieliu ryšiu ir įvesti jiems internetą, aš rinksiuosi žvaigždės topologiją, nes tinklo kompiuteriai prijungiami prie centrinio komponento – koncentratoriaus ( hub ). Signalas iš jį pasiuntusio kompiuterio per koncentratorių perduodamas visiems likusiems tinklo kompiuteriams. Kuriam jis skirtas, tas ir pasiima. Sugedus ar atsijungus bet kuriam vartotojo kompiuteriui, ne taip kaip kitose topologijose kitiems tai neturės įtakos. Šioje topologijoje dėl naudojamų ryšio linijų ypiki koncentratorius (hub) bus naudojamas optinis kabelis. Nuo jo bus visur naudojami vitos poros kabeliai - rj-45,ip adresas – kompiuterio identifikatorius ip tinkluose. Tai tam tikrame tinkle unikalus skaičius, naudojamas vienareikšmei duomenų paketo siuntėjo ir gavėjo identifikacijai ir skiriamas žmogaus ar organizacijos, administruojančios duotąjį ip tinklą.

Internete ip adresus skiria tam tikrus jų rėžius turinčios organizacijos. Pavyzdžiui, europoje tuo užsiima ripe, kitur - nic. Tam tikra šalis gauna interneto tinklinius numerius. Šalies tinklo administracinis centras paskirsto potinklius tarp organizacijų (įstaigų).  į vieną potinklį organizacija gali pajungti iki 253 kompiuterių su paskutiniais ip adreso numeriais nuo iki 253, kuriuos vėliau taip pat galima išskirstyti į potinklius.

Ip adresas susideda iš dviejų dalių: tinklo ir kompiuterio tame tinkle adresų, pvz. : ip adresas12 nusako, kad kompiuteris yra. 10 tinkle ir jo adresas tame tinkle yra. 12, baitai tinklo adresui ir baitai adresams tame tinkle. Iš pateikto pavyzdžio matosi, kad adresų erdvėtinkle yra 65534 adresai.

  • Microsoft Word 1568 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1321 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vitalija
  • Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas 2
    10 - 1 balsai (-ų)
Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas 2. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriniu-tinklu-projektavimas-ir-diegimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 09:39
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo