Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas


Kompiuteriniu tinklu projektas. Kompiuteriu tinklo projektavimas. Vietinio tinklo projektas. Kompiuteriu tinklu projektavimas. Kompiuteriniu tinklu diegimas. Kompiuterinio tinklo projektas. Kompiuterio tinklo projektavimas. Kompiuteriniu tinklu darbo projektas. Lokaliniu tinklu iranga. Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas įmonėms.

Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas. Turinys. Įvadas. Analitinė dalis. Užduoties analizė. Kompiuterių tinklų technologijų apžvalga. Įmonės veiklos, organizacinės struktūros, padalinių geografinio išsidėstymo bei poreikių analizė. Reikalavimų projektuojamam kompiuterių tinklui bei informacinei sistemai suformulavimas. Galimų sprendimų analizė, bendrojo sprendimo pasirinkimas. Projektinė dalis. Adresų plano sudarymas. Maršrutizacijos protokolų bei intelektualių servisų parinkimas. Vietinių tinklų projektavimas. Branduolio ir paskirstymo tinklo įrenginių bei įrangos apskaičiavimas, parinkimas ir diegimas. Tinklo efektyvumo bei reikalingo ryšio kanalo su internetu skaičiavimas parinkimas ir diegimas. Kompiuterių tinklo įrangos išsidėstymo ir kabelių sistemos projektavimas. Projektuojamo tinklo sandaros sudarymas. Tinklo įrenginių bei įrangos (išskyrus darbinės stoties) pirminės konfigūracijos lentelių sudarymas. Gedimų paieškos tinkle algoritmo sudarymas. Darbo rezultatų apibendrinimas, išvados. Literatūros sąrašas. Grafinai darbai.

Kiekvieno verslo sėkmė priklauso nuo laiku gautos ir praktiškai pritaikytos informacijos. Verslo informacijos srauto augimas per paskutiniuosius penkis ar daugiau metų tapo pagrindine priežastimi dėl kurios galutiniai vartotojai suprato informacijos svarbą dabartinėmis rinkos ekonomikos sąlygomis. Specializuotas priėjimas prie duomenų realaus laiko rėžime (on - line) atitiko verslininkų poreikius, kuriems yra svarbu savalaikis informacijos poreikių tenkinimas.

šiandieninis ryšių tinklas tampa vis sudėtingesniu, nes daugėja vartotojų, kurie dalijasi ta pačia periferine įranga, vis sudėtingesnė darosi tinklo konfigūracija, didėja vartotojų poreikis didesnėms informacijos perdavimo spartoms, atsiranda nauji duomenų perdavimo tinklai su naujomis galimybėmis ir teikiamomis paslaugomis. O visa tai susiję su tinkle naudojamais kabeliais, komutacine įranga bei tinklo kabeline sistema.

šiuo metu eksploatuojami šimtai vietinių tinklų su skirtingais parametrais, įranga, topologija, dydžiais, darbo algoritmais, architektūra ir organizacijos struktūra. Svarbiausia lokalinių tinklų charakteristika yra duomenų perdavimo greitis. Idealiu atveju siunčiant arba priimant duomenis iš lokalinio tinklo, užlaikymo laikas turi būti toks, kad atrodytu juk duomenis gauti iš konkretaus kompiuterio, o ne iš kažkurios vietos už tinklo ribų.

Lokaliniai tinklai turi būti ne tik spartus, bet ir adaptuojami. Vietiniai tinklai turi turėt lanksčią architektūrą, kuri leistu įrengti darbo stotys ten kur reikės, o vartotojai galėtu laisvai pridėt arba perkelt vidinius tinklo įrenginius ir kompiuterius, atjungti arba prijungti juos prie tinklo nesutrikdant tinklo darbo.

Viską išsiaiškinus fiziniame lygyje būtina pasirinkti tinklo tipą. Pasirinkimas irgi priklauso nuo to kas buvo naudojama lygi šiol. Tinkle nuolat bus persiunčiami dideli informacijos kiekiai tai reikalaujama, kad uždelsimas visoms ds aptarnavimui būtų vienodas reiktų rinktis fddi arba token ring tinklus. Tai brangus variantas, todėl kai nėra griežtų reikalavimų kaip sujungiami ofišio kursinio tikslas suprojektuoti UAB lisandra įmonės kompitinklo įrangos konfigūracija – koncentratorių, tinkužtikrinti, kad atstumai tarp atitinkamos įrangos neviršytų atstumų numatytų įrangos techniniuose reikalavimuose.

Projektuojant vietinio tinklo (lan) segmentus būtina prisilaikyti aisyklės 80/20, 80 proc. Informacijos perdavimų turėtų vykti tame segmente.

Projektuojant vietinius tinklus kuriuose galima naudoti pora metodų. Pirmas metodas remiasi loginėmis taisyklėmis, o antras metodas re.

  • Microsoft Word 1568 KB
  • 2012 m.
  • 46 puslapiai (8948 žodžiai)
  • Kolegija
  • Stefa
  • Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriniu-tinklu-projektavimas-ir-diegimas1.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:28
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo