Kompiuterio atmintis referatas


Įvadas. Išorinės atminties įrenginiai. Standusis (kietasis) diskas. Lankstieji diskeliai. Kompaktiniai diskai. Istorija. CD diskai. DVD diskai. Duomenų išdėstymas kompaktiniuose diskuose. USB atmintukas. Atmintinės kortelės. Atminties įrenginių ateities perspektyvos. Pasiūlyta nauja „amžino“ duomenų saugojimo technologija. Nauja duomenų saugojimo technologija leis per sekundę įrašyti tūkstančius gigabaitų.

Prieš atsirandant kompiuteriams didžiule vertybe buvo laikoma knyga, kurioje buvo saugomos visos sukauptos pasaulio žinios. Tik atsiradus kompiuteriams nedaug kas įsivaizdavo, kad jie gali tapti kasdienio gyvenimo dalimi. Tačiau dabar šis požiūris visiškai pasikeitė. Kompiuterio pagalba galima išspręsti net sudėtingiausius uždavinius, tačiau viena iš svarbiausių jo funkcijų – kaupti, apdoroti bei saugoti duomenis. Šiais laikais, kai informacijos vis sparčiau daugėja, reikalaujama daugiau vietos kompiuteryje didžiulėms duomenų bazėms vesti , sparčiai plečiasi, tobulėja bei atsiranda nauji duomenų saugojimo įrenginiai. Beveik kiekvienas žmogus vos ne kasdien naudojasi kompiuteriu, o tai reiškia, kad kaskart jis dirba su kompiuterio atmintimi. Tačiau ne kiekvienas žmogus žino kur ir kaip bei kokie egzistuoja įrenginiai duomenims saugoti.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 313 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (1737 žodžiai)
  • Evelina
  • Kompiuterio atmintis referatas
    10 - 10 balsai (-ų)
Kompiuterio atmintis referatas. (2014 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-atmintis-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:54
×