Kompiuterio istorija skaidrės pristatymas


Kompiuteriu istorija skaidres. Kompiuteriai skaidres. Skaidres apie kompiuterini. Skaidres apie kompiuteriu istorija. Kompiuterių istorija+pristatymas. Informacinių technologijų istorija skaidres. Kompiuteriu pristatymas skaidres.

Kompiuterio istorija. Kas yra kompiuteris? Elektroninis įrenginys. Žodis kompiuteris kilęs iš žodžio skaičiuoti. Naujoji kompiuterių vystymosi istorija prasidėjo. Gyvename informacijos eroje. Šiuolaikinių kompiuterių istorijos atskaitos tašku laikomi. Pradėtas montuoti pirmas realiame laike veikiantis kompiuteris binac. Pensilvanijos universitete jav sumontuotas kompiuteris eniac. Išrastas tranzistorius ir su jo atsiradimu prasidėjo antroji kompiuterių karta. Pirmieji elektromechaniniai kompiuteriai buvo sukurti vokietijoje. Trečioji kompiuterių karta atsirado kartu su mikroschemomis. Asmeninių kompiuterių era. Kompiuterinė technika vystosi ypač sparčiai. Kompiuterių vartotojų ratas išaugo, buvo pasirinkta ir kita kryptis. Šiandien mes turime įvairių kompiuterių. Kompiuterių rūšys. Superkompiuteriai. Didieji kompiuteriai. Asmeniniai kompiuteriai. Tinklo kompiuteriai. Nešiojamieji kompiuteriai. Delniniai kompiuteriai.
  • MS PowerPoint 2347 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai
  • Gabė
  • Kompiuterio istorija skaidrės pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuterio istorija skaidrės pristatymas. (2013 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-istorija-skaidres-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 15 d. 22:14
×