Kompiuterio panaudojimas darbe ir kasdieniniame gyvenime


Įvadas. Kompiuterio naudojimas darbe. Kompiuterio naudojimas kasdieniniame gyvenime.


Šiuo metu verslas, prekyba, gamyba yra tarsi priklausomi nuo kompiuterio, nes be jo būtų sunku atlikti daugelį funkcijų. Be kompiuterio būtų neįmanoma greitai susisiekti su klientais, nusiųsti jiems reikiamus dokumentus ir greitai sulaukti jų atsakymo. Taip pat kompiuterio pagalba galima tuo pačiu metu aptarnauti kelis klientus, o tai yra didžiulė pagalba verslininkams.Kitos funkcijos, kurias būtų sunku atlikti be kompiuterio yra kokybiškai ir greitai gaminti produktus, informaciją saugoti elektroniniu pavidalu, organizuotai atlikti visus reikiamus darbus ir t.t.

Kompiuteriai suteikia didžiulę laisvę ir labai palengvina darbą ir susisiekimą, nes darbuotojai gali dirbti iš bet kur, kur yra interneto prieiga – namuose, komandiruotėje ir t. t. Tai labai praverčia kai yra spręndžiami be galo svarbūs klausimai, kai vyksta susirinkimai, kuriuose privalai dalyvauti (nors pvz. sergi ir negali tuo metu būti susirinkimo vietoje), kai turi nedelsiant susisiekti su klientu ar savo kolegomis, vadovu ir panašiai.

Konkrečiai mums, kompiuteris reikalingas dėl daugelio dalykų. Pirmiausiai kasdieniniame gyvenime, kompiuteris nepakeičiamas norint naršyti internete, ieškant informacijos. Juk dažnai iškyla klausymų, kuriuos išties sunku atsakyti, o kompiuterio pagalba atsakymus galima rasti išties greitai. Kompiuterio pagalba turim galimybę susisiekti su toli esančiais draugais, matyti kaip jie atrodo, ar net gi žinoti ką jie veikia, nes šiuolaikiniuose kompiuteriuose ypač nešiojamuose yra įmontuotos vaizdo kameros, kurios išties palengvina susisiekimo galimybę.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (867 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Kompiuterio panaudojimas darbe ir kasdieniniame gyvenime
    10 - 1 balsai (-ų)
Kompiuterio panaudojimas darbe ir kasdieniniame gyvenime. (2016 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-panaudojimas-darbe-ir-kasdieniniame-gyvenime.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 07:38
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo