Kompiuterio poveikis žmogaus sveikatai


Kompiuterio poveikis žmogaus sveikatai. Kompiuteris šiais laikais tapo kasdieniniu darbo įrankiu. Koks yra kompiuterio poveikis žmogaus sveikatai. Laikysena. Įprastai prie kompiuterio dirbama sėdint beveik viena poza. Rankos. Sveikatai taip pat. Regėjimas. Jautriausiai į darbą kompiuteriu reaguoja regėjimo sistema. Psichologinės problemos. Komplikuotos psichologinės problemos ir stresas – tai dar viena problema dirbant kompiuteriu. Norint išvengti pasėkmių. Reikėtų palaikyti teisingą laikyseną dirbant kompiuteriu. Naudotų šaltinių sąrašas. Kompiuteris ir jo įtaka žmogaus sveikatai. Ačiū už Jūsų dėmesį.


Koks yra kompiuterio poveikis žmogaus sveikatai? Kokiais būdais to būtų galima išvengti?

Įprastai prie kompiuterio dirbama sėdint beveik viena poza, nejudant, todėl kaulų ir raumenų sistema nuolat būna įtempta, laikui bėgant išsivysto įvairūs šių sistemų pakenkimai. Ypač jautrūs šiems pažeidimams yra vaikai. Norint sumažinti stuburo nuovargį: Taisyklingai sėdėti, atsiremti į kėdės atlošą Pėdas tvirtai atremti į žemę Kėdė turėtų būti ergonomiška, pritaikoma prie kiekvieno žmogaus.

Reikėtų palaikyti teisingą laikyseną dirbant kompiuteriu, daryti trumpas ir dažnas pertraukėles, riboti laiką dirbant kompiuteriu ne ilgiau kaip valandą. Pertraukų metu reikėtų atlikti: Akių Rankų Kojų Galvos Liemens atpalaidavimo judesius. Tai padėtų išvengti daugelį minėtų sveikatos problemų.

  • Sveikata Skaidrės
  • MS PowerPoint 432 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (332 žodžiai)
  • Lukas
  • Kompiuterio poveikis žmogaus sveikatai
    10 - 10 balsai (-ų)
Kompiuterio poveikis žmogaus sveikatai. (2016 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-poveikis-zmogaus-sveikatai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 23:56
×