Kompiuterio sandara prezentacija


Kompiuterio sandara. Kas yra kompiuteris? Kompiuteris – elektroninis įrenginys, skirtas įvairių rūšių informacijai apdoroti, saugoti, kurti, perduoti. Kompiuteris susideda iš šių dalių. Procesoriaus Atminties Kietasis diskas išorinių įrenginių Vaizdo plokštė. Procesorius. Kiekvieno kopiuterio širdis. Tokiu bendriniu vardu vadinamas įtaisas. Atmintis. Atmintis – adresuojamoji apdorojimo vieneto atminties erdvė ir visa kita komandoms vykdyti naudojama vidinė atmintis. Kietasis diskas. Kietasis diskas yra pagrindinis ir dažniausiai dižiausias duomenų saugojimo įrenginys. Nepriklausomai nuo to, ar planuojate savo kompiuterį naudoti darbui. Garso plokštė. Garso plokštė yra daugiafunkcinis įtaisas, atkuriantis skaitmeninių garso įrašų ir MIDI failus. IDE kontroleris. Kontroleris – specializuotos paskirties, nesavarankiškas kompiuteris. Motininė plokštė. Motininė plokštė – spausdinta schema, naudojama, kaip montažo pagrindas kompiuteryje.Maitinimo blokas. Maitinimo blokas elektros. Išoriniai įrenginiai. Šie įrenginiai sudaro dažniau nei 80% kompiuterio kainos kietasis diskas. Šaltiniai.


Procesoriaus; Atminties; Kietasis diskas; išorinių įrenginių; Vaizdo plokštė;.

Garso plokštė; IDE kontroleris; Motininė plokštė; Maitinimo blokas.

Nepriklausomai nuo to, ar planuojate savo kompiuterį naudoti darbui, filmų žiūrėjimui ar kompiuteriniams žaidimams žaisti, be vaizdo plokštės apsieiti yra tiesiog neįmanoma.

Motininė plokštė – spausdinta schema, naudojama, kaip montažo pagrindas kompiuteryje. .

  • MS PowerPoint 4769 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (250 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Justina
  • Kompiuterio sandara prezentacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuterio sandara prezentacija . (2018 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-sandara-prezentacija.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 15:02
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo