Kompiuterio sandara pristatymas


Kompiuterio sandara referatas. Kompiuterio sandara skaidres. Ka vadiname skaidre. Kompiuterio sandaros savokos. Komiuterio sandara vaikams. Skaidres apie vabzdzius. Kas sudarė pirmųjų skaičiavimo mašinų procesorių?. Pagrindines kompiuterio sandaros savokos. Ka reiskia ram ir rom. Ka vadiname kompiuterio sandara.

Kompiuterio sandara. Kokios pagrindinės dalys sudaro kompiuterį? Kompiuterio sandaros schema kodėl sisteminis blokas yra svarbiausias? Kas dudaro sisteminį bloką? Iš ko buvo sudaryti pirmųjų skaičiavimo mašinų procesoriai? Kada buvo gauta pirmoji integrinė schema? Kada atsirado mikroschemos arba lustai ir kas tai yra? Ką vadiname procesoriumi? Kokie du pagrindiniai komponentai sudaro procesorių ir kokias funkcijas atlieka? Su kokia skaičiavimo sistema procesorius atlieka beveik visus aritmetinius veiksmus? Kas nulemia viso kompiuterio darbo spartą? Kaip matuojama sparta? Kas yra hercas? Ką vadiname centriniu procesoriumi ir kokią funkciją jis atlieka? Kompiuterio talpos vienetai: bitas(b), baitas (b), kilobaitas (kb), megabaitas (mb), gigabaitas (gb)kaip skirstoma kompiuterio atmintinė? Kokie vidinės ir išorinės atmintinės privalumai ir trūkumai? Kokios keturios esminės vidinės atmintinės rūšys? Pastovioji atmintinė. Ką reiškia rom ir kokia jos paskirtis? Operatyvioji atmintinė. Ką reiškia ram ir kokia jos paskirtis? Sparčioji atmintinė. Kaip ji angliškai vadinama ir kokia jos paskirtis? Vaizdo atmintinė. Ką reiškia vram ir kokia jos paskirtis? Kam reikalinga magistralė? Ką vadiname magistrale?
  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 42 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai
  • Jonas
  • Kompiuterio sandara pristatymas
    9 - 2 balsai (-ų)
Kompiuterio sandara pristatymas. (2012 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-sandara-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 22:44
×