Kompiuterio techninė įranga referatas


Informatikos referatas. Įvadas. Kompiuterio technine įranga. Išorine kompiuterio įranga. Įvesties ir išvesties įrenginai. Vidine kompiuterio įranga. Išvados. Naudota literatūra.


Kompiuteris tapo neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis, beveik visi juo moka naudotis, taciau ar daugelis susimąsto kas jame slypi, is ko jis sudarytas ir kas priverčia jį atlikti mūsų duodamas užduotis? Taigi, pažvelkime ne tik i išorinį kompiuterio vaizdą, bet susipažinkime ir su vidine jo struktūra.

Kineskopiniai monitoriai-tokio tipo monitoriuose yra įtaisyta “elektronų patranka“ kuri spinduliuoja tris elektronu srautus. šio monitorio stiklas yra padengtas specialia medžiaga, kuri formuoja žalios, melynos, raudonos spalvų sritis.I jas žiurint jos susilieja ir taip gaunamas vaizdas.

Plazminiai monitoriai-tokio tipo monitoriuose yra naudojama plazma. Joje lygiagrečiai yra sudeti trijų spalvų elementai, jie formuoja vieną taską ekrane.

Apklausus 1 kurso studentus paaiškejo, kad dauguma jų naudojasi plazminiais monitoriais(žr.9pav). Apklausoje dalyvavo verslo vadybos, logistikos vadybos ir teisės specialybių studentai.

Šiuo metu naudojami skirtingų tipų spausdintuvai. Populiariausi yra rašaliniai, antroje vietoje lazeriniai, trečioje terminiai, o paskutiniojoje vietoje adatiniai.

Kompiuteris yra sudėtingas prietaisas, kuris susideda iš daug dalių. Visa technine įranga yra tarpusavyje glaudžiai susijusi. Vieni įtaisai yra matomi išorėje, kiti tik pažvelgus į kompiuterio vidų. Tiek išorinės, tiek vidinės kompiuterio dalys yra labai svarbios sklandžiam kompiuterio darbui. Taigi kiekvienam yra pravartu susipažinti ne tik su kompiuterio mums teikiama nauda, bet ir žinoti kokia jo techninė įranga priverčia jį mums pagelbeti darbe, moksluose ir kasdienybeje.

  • Informatika Referatai
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Asta
  • 19 puslapių (2314 žodžių)
  • Informatikos referatai
  • Microsoft Word 947 KB
  • Kompiuterio techninė įranga referatas
    10 - 7 balsai (-ų)
Kompiuterio techninė įranga referatas. (2015 m. Lapkričio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/kompiuterio-technine-iranga-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 12:10