Kompiuteris ar gera knyga?


Kompiuteris ar gera knyga? Informacija-tai žinios, kurias galima perduoti, priimti, įsiminti. Pastaruoju metu jos kiekiai smarkiai išaugo, tad nebeužtenka įprastų priemonių jai išsaugoti. Anksčiau ir dabar naudojamos knygos jau prarado dominuojantį vaidmenį duomenų kaupimo technologijose. Jos tapo nebe vienintelis informacijos šaltinis, o laisvalaikio praleidimo būdas. Taip įvyko dėl dviejų priežasčių-knygos turi blogą ypatybę, senti ir informacija jose pateikta nesuklasifikuotai, sunku atsirinkti būtent tai, ko reikia. Nieko panašaus nesutiksite kompiuteryje.

Informacija-tai žinios, kurias galima perduoti, priimti, įsiminti.

Tai yra universalus prietaisas, kaupiantis žinias, atliekantis skaičiavimus. Visos jo galimybės toli gražu neatskleistos. Šio įrenginio pagalba mums atsiveria didžiulis, iš viso pasaulio surinktų, pastoviai atnaujinamų, duomenų šaltinis. Tačiau čia nerasit romanų, detektyvų ar kitokios literatūros, čia taipogi nėra bereikalingų sakinių, frazių ar netgi žodžių-viskas yra suspausta iki minimumo. Taip daroma tam, kad asmenys norintys surasti tai, kas juos domina, tai galėtų atlikti kuo greičiau. Internetas yra skubančių žmonių pasaulis, kuriame nėra vertinami jausmai ar emocijos, tai pasaulis, kuriame informacija stovi pirmoje vietoje.

Kai buvo išrasta televizija skeptikai pranašavo galą knygoms, bet taip neįvyko, dabar, kai potencialus priešininkas yra kompiuteris išsigąsti tikrai nėra ko. Žmonės, ėję į bibliotekas, ir toliau tai darys, tie, kuriems skaitymas būdavo nemaloni būtinybė, ir ateity sėkmingai dirbs savo darbą.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (433 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edmundas
  • Kompiuteris ar gera knyga?
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kompiuteris ar gera knyga?. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteris-ar-gera-knyga.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:49
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo