Kompiuteris ir visuomenė referatas


Ergonominiai vaizduoklio parametrai. Asmeninis elektroninis susirasinejimas. Naudojimosi kompiuteriu etika. Kompiuteris visuomenėje. Darbo kompiuteriu etiketas. Kompiuteris referatas. Darbo kompiuteriu etiketas referatas. Kompiuterių apsauga virusai ir antivirusines programos skaidres. Kompiuteriai ir visuomine. Sveikata kompiuteris kursinis.

Įvadas. Kompiuteris. Visuomenė ir technologijos. Požymiai. Problemos, kurias reikia išspręsti. Informacinė visuomenė ir socialiniai pokyčiai. Naudojimosi kompiuteriu etika. Tarptautinis kompiuterinės etikos bei darbo su kompiuteriu etiketo kodeksas. Asmeninis elektroninis susirašinėjimas. Etiketo taisyklės. Etiketas bendraujant vienu metu keliems žmonėms. Dešimt interneto etiketo taisyklių. Sveikata. Elektromagnetinė spinduliuotė. Ergonominiai vaizduoklio parametrai. Sveikatai kenksmingi darbo su kompiuteriu veiksniai. Sėdėjimas prie kompiuterio. Apsauga. Informacijos apsauga aprėpia du dalykus:. Kompiuterių virusai. Virusų plitimas. Kaip veikia kompiuterių virusai? Kenksmingumo lygis. Antivirusinės. Perkamiausios antivirusinės programos. Keletas patarimų, kaip apsisaugoti nuo virusų. Bendrosios informacijos apsaugos priemonės. Teisės. Programinės įrangos ir duomenų teisinė apsauga. Autorių teisių įstatymas taikomas:. Kūrinio autorius visada turi šias turtine teises:. Programinės įrangos rūšys autorių teisių įstatymo požiūriu. Labiausiai paplitusios keturios piratavimo formos:. Duomenų apsaugos problemos. Duomenų apsaugą vykdoma atsižvelgiant į du veiksnius. Asmens duomenų apsauga lietuvoje.

Norėčiau pristatyti kompiuterio vartojimo taisykles bei pavojus su kuriais galime susidurti juo naudojantis. Taip pat parodyti jog kompiuteris gali būti geriausias pagalbininkas, jei okėsi juo tinkamai naudotis.

Nė viena šiuolaikinė įstaiga negali apseiti be kompiuterių. Nors dar prieš dešimtį metų kompiuteris buvo vien tik informatikos mokytojo darbo priemonė, dabar jis naudojamas ir kitiems dalykams mokyti. Ypač daug ir vertingos informacijos galim rasti internete.

Kartu su kompiuteriais atsirado (ar iš esmės pasikeitė buvusios) mokymo(si) formos. Dabar neišeidami iš namų galime teisiogiai kosultuotis su dėstytojais, dalyvauti diskusijose, konferencijose, patys daryti pranešimus.

Per netrumpą žmonijos raidos laikotarpį susiklostė tam tikri žmonių papročiai, tradicijos, elgesio taisyklės. Tai nusakoma etiketu ir etika. Svarbiausia, ką dera atsiminti, - internete dera laikytis tų pačių mandagumo tiasyklių kaip ir kasdieniniame gyvenime, tik dar atidžiau, nes bendraudami internetu nemato žmogaus, negalime reaguoti į jo veido išraišką, žvilgsnį, neperduodame informacijos gestais, mimika, balso tembru.

Elektromagnetinius laukus spinduliuoja kompiuterių vaizduokliai. Elektromagnetinius laukus kuria ir išoriniai kompiuterio įrenginiai: magnetiniai diskai, maitinimo šaltiniai, spausdintuvai. Šių įrenginių kenkiami laukai gali būti iki dešimties kartų stipresni už vaizduoklio skleidžiamus laukus.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 320 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2991 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vitalij
  • Kompiuteris ir visuomenė referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuteris ir visuomenė referatas. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteris-ir-visuomene-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:23
×