Kompiuteris referatas


Aš ir mano kompiuteris. Įvadas. Vidinė techninė įranga. Standusis diskas. Pagrindinė plokštė. Procesorius. Vaizdo plokstė. Garso plokštė. Išorinė techninė įranga. Vaizduoklis. Klaviatūra. Pelė. Spausdintuvas. Garso aparatura. Modemas. Rimtoji programinė įranga. Windows. Antivirusinės ir apsaugos programos. Ms office paketai. Pramoginė programinė įranga. Mano patirtis. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe stengsiuosi išsamiai pristatyti savo kompiuterį, kuris yra personalinis. Darbo tikslas- nurodyti kokios dalys sudaro kompiuterio vidinę ir išorinę techninę įrangą, kokios programos įeina į rimtąją bei pramoginę įrangą.

Dirbdama šitą darbą sužinojau tai ko gerai nesupratau t.y, teko išsiaiškinti kokias funkcijas atlieka tam tikri kompiuterio vidinei įrenginiai, kadangi tiksliai nežinojau savo kompiuterio tikslių duomenų, juos taip pat teko sužinoti.

Nors ir jau mano kompiuteris senokas, tačiau juo labia skūstis negaliu. Norėtųsi naujo, bet brangaus pirkti nesinori, nes tendencija rodo kad dabartinė kompiuterių kaina po metų bus baveik 2 kartus mažesnė.

  • Microsoft Word 421 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1020 žodžiai)
  • Ecca
  • Kompiuteris referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kompiuteris referatas. (2013 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteris-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 16:10
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo