Kompiuterių architektūra kursinis


Kompiuteriu architektura referatas. Kompiuterio architektura. Kompiuterių architektūros kursinio darbo. Kompiuteriu architekturos darbas. Informaciniu technologiju architektūra referatas. Kompiuteriu architektura pavyzdziai. Sistemu architektura kursinis darbas. Diplominis kompiuteriu architekturos. Kompiuteriu paplitimas ir technologijos pakeite. Kompiuteriu architektura savarankiskas darbas.

Įvadas. Analitinė dalis. Trumpa iso. Standarto apžvalga. Saugumo auditas. Tęstinumas. Nenumatytų situacijų valdymo planas. Projektinė dalis. Informacijos apsaugos sistemų diegimo organizacijose parinkimo principai. Apsaugos sistemų diegimo įmonėse plano rengimo principai. Konkrečios technikos parinkimo ir įdiegimo tipinis projektas. Infastruktūrinės priemonės. Pastatai. Techninė įranga. Darbo organizavimas. Personalas. Netikėtumų planavimas. Techninės priemonės. Techninė įranga. Programinė įranga. Telekomunikacinės priemonės. Techninė įranga. Programinė įranga. Išvados ir siūlymai. Literatūros sąrašas. Xx amžiuje technikos ir technologijos revoliucija sukėlė panašaus masto pasikeitimus, kaip ir maždaug prieš dvejus amžius pramoninė revoliucija. Kompiuterių paplitimas ir informacinių technologijų tobulėjimas smarkiai pakeitė ir iki šiol keičia žmonių darbą, laisvalaikį ir net pačią visuomenę. Pirmąją tokių pasikeitimų bangą sukėlė kompiuterių, galinčių efektyviau apdoroti didelį informacijos kiekį sukūrimas. Pirmieji kompiuteriai buvo galingos elektroninės skaičiavimo mašinos, naudojusios specialiai joms sukurtas programas. Pirmųjų kompiuterių eksploatavimas, priežiūra ir patys kompiuteriai buvo ypatingai brangūs. Juos naudojo tik didelės valstybinės organizacijos ir pajėgiausios privačios firmos. Tačiau techninės kompiuterių įrangos tobulinimas sukėlė kitą technikos revoliucijos bangą.


Xx amžiuje technikos ir technologijos revoliucija sukėlė panašaus masto pasikeitimus, kaip ir maždaug prieš dvejus amžius pramoninė revoliucija. Atsiradus asmeniniams kompiuteriams, jų galingumas nuolat auga beveik proporcingai mažėjant jų kainai. Todėl ir pasaulyje naudojamų kompiuterių skaičius išaugo iki daugelio milijonų. Pasaulis sparčiai keičiasi. Vyksta permainos rinkose, darbo vietų, namų ūkio, laisvalaikio aplinkoje. Žmonių veiklą vis mažiau riboja atstumas ir laikas. Veikla globalėja, auga specializacija. Didėja bendradarbiavimo konkuruojant atvirosios rinkos ekonomikos aplinkoje, svarba. Atsiranda naujos verslo, viešojo administravimo, darbo, mokymosi ir kultūros plėtros galimybės. Ypatingą reikšmę įgyja informacija, žinios, kompetencija, gyventojų, verslininkų bei valdžios sugebėjimas naudotis informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis.

Kompiuteriai ir skaitmeninės ryšio priemonės darosi vis mobilesni, mažesni ir galingesni (pradėta kalbėti apie nykstantį kompiuterį ), jie integruojami praktiškai į visus įrenginius, naudojamus tiek pramonėje, tiek ir buityje, plinta biometriniai įrenginiai ir pritaikymai. Kadangi moore dėsnis vis dar galioja tai iki 2010 metų procesorių greitis turėtų išaugti kartus. Vyrauja nuomonė, kad 2010-2012 m. Tradicinė miniatiūrizacija pasieks savo galimybių ribas ir mikroelementinę sistemų bazę ims keisti nauja, pvz. : nanoelementinė arba kvantinė bazė. Toliau didėja interneto, kompiuterių ir mobilių telefonų skverbtis pasaulyje. 2001 metais interneto vartotojų pasaulyje buvo (kompanijos emarketer duomenys, http://www. Emarketer. Com). milijonų, planuojama kad 2004 metais šis skaičius pasieks. milijonų. Es šalyse internetu naudojosi 40 % gyventojų, prognozuojama, kad 2010 m. Šis skaičius išaugs iki 70 %. Išsivysčiusiose šalyse jau pastebimos prisisotinimo tendencijos, ir ši skverbtis kai kuriose šalyse jau didėja skaitmeninės atskirties mažėjimo sąskaita (pvz. : jav vis labiau internetą naudoja ir mažas pajamas turintys gyventojai). Prisisotinimo tendencijos ir skverbties sulėtėjimas pastebimi ir tose es valstybėse, kuriose namų ūkio įtinklinimas jau pasiekė 60 %. Tačiau iki įsisotinimo tendencijų dar toli azijoje, pietų amerikoje, rytų ir centrinėje europoje, afrikoje, taip pat ir Lietuvoje. Lietuvoje kompiuterius namie turi 22 proc. Namų ūkių, o es kandidatėse šis rodiklis siekia vidutiniškai 34 procentus. Kompiuterių, prijungtų prie interneto, kiekis 2001 m. Liepos mėn. (kompanijos network wizards duomenys, http://www. Nw. Com), buvo 126 milijonai ir paaugo per metus 35 %.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2011 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (8047 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kompiuterių architektūra kursinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Kompiuterių architektūra kursinis. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-architektura-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:30
×