Kompiuterių architektūra praktinis darbas


Informatikos savarankiškas darbas. Kompiuterių architektūra. Garso plokštės, procesorius pentium trumpiklių,dimm įstatymas į pagrindinę plokštę. Kompiuterio surinkimas.


Prie pagrindinės plokštės prijungiame pora maitinimo laidų. Prie korpuso pritvirtinami prievadai. Jie tvirtai prisukami, kad jungiant išorinius priedus neįkristų į kompiuterio vidų. Prie pagrindinės plokštės prijungiame garsiakalbio, power ir reset maitinimo laidai. Kaip ir kur sujungti šiuos laidus skaityti pagrindinės plokštės instrukcijose. Vėliau yra įstatomos plokštės, tai yra vaizdo, kuri pritvirtinama varžteliais, modemo bei garso plokštės. Į kompiuterio prievadus sujungiami visi išoriniai įrenginiai. Pirmiausia prijungiamas monitorius, klaviatūra, pelė, garso kalonėles, modemo laidas. Prie korpuso sienelės prijungiami elektros tiekimo laidai ir įjungiami į elektros tinklą. Neuždengus korpuso dangčio, įjungiamas kompiuteris ir patikrinama ar viskas veikia. Jei kompiuteris randa visus įdėtus įrenginius, reiškia viską padarėte gerai. Dabar galima uždėti korpuso dangtį ir jį prisukti. Kompiuteris surinktas.

Kompiuterių architektūra praktinis darbas. (2013 m. Gegužės 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-architektura-praktinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 16:12