Kompiuterių eksplotavimo praktikos ataskaita


Įvadas. Periferinių įrenginių gedimai ir jų šalinimas. Organizacijos vietinio kompiuterių tinklo organizavimas, montavimas, dokumentavimas, techninės ir programinės įrangos derinimas. Organizacijos vietinio kompiuterių tinklo funkcionavimo principai, tinklo priežiūra, integravimas į globalius tinklus, globalaus tinklo techninės ir programinės įrangos priežiūra, gedimai bei jų šalinimas. OS parinkimas, įdiegimas, OS galimybių įvertinimas, migravimas iš vienos OS į kitą, OS atnaujinimas ir modernizavimas. Įmonėje naudojamų informacinių technologijų analizė, įvertinimas, informacinių technologijų realizavimo, vystymo ir plėtros procesai. Įmonės informacijos srautų analizė ir įvertinimas. Išvados. Panaudotos literatūros sąrašas.

Gedimas buvo nustatytas, kuomet buvo bandoma paleisti operacinę sistemą ir ji neužsikrovė. Šis programinės gedimas galėjo „įsivelti” dėl kenkėjiškų programų (virusų), dalių susidėvėjimo ar vartotojo kaltės. Kadangi gedimai pasitaikė programiniai, o ne mechaniniai, tada gedimas buvo pašalintas tiesiog perrašant programinę kompiuterio įrangą.

Gedimas buvo nustatytas bandant įjungti kompiuterį ir šis visiškai nereagavo į tai. Įvertinus sitauciją buvo nuspręsta pakeisti maitinimo bloką nauju, o ne remontuoti mūsų patalpose.

Gedimas buvo nustatytas, kuomet jungiant kompiuterį jis neįsijungė, o patikrinus pagrindinę plokštę buvo rasti keli išsipūtę (sudegę) kondensatoriai. Gedimas buvo pašalintas perlitavus kondensatorius.

Gedimas buvo nustatytas, kuomet paleidžiant kompiuterį jis pasileido, bet ekranas liko juodas ir nerodė jokių tolimesnių gyvybės ženklų. Gedimas buvo pašalintas pakeitus RAM atmintį nauja.

Gedimas buvo nustatytas, kuomet jungiant kompiuterį pasigirdo nemalonus garsas sklindantis iš kompiuterio dėžės. Pažvelgus į kompiuterio dėžę, buvo rasta, jog neveikia sisteminis aušintuvas. Gedimas buvo išspręstas aušintuvą pakeičiant nauju.

Gedimas buvo nustatytas, kuomet buvo bandama prijungti įrenginį prie USB jungties ir jis nereagavo. Gedimas buvo pašalintas pakeičiant sugedusią USB jungtį nauja.

Organizacijos vietinio kompiuterių tinklo organizavimas, montavimas, dokumentavimas, techninės ir programinės įrangos derinimas

Kaip matoma iš schemos, tinklas nėra didelis, jame įjungti tik du vartotojai. Interneto tiekėjas įmonei yra TEO. Interneto ryšys laidiniu kabeliu pajungtas į maršrutizatorių iš kurio laidu keliauja į switchą, kuris į tinklą sujungia du darbinius kompiuterius ir du tinklinius spausdintuvus.

Organizacijos vietinio kompiuterių tinklo funkcionavimo principai, tinklo priežiūra, integravimas į globalius tinklus, globalaus tinklo techninės ir programinės įrangos priežiūra, gedimai bei jų šalinimas

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 545 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1521 žodžiai)
  • Kolegija
  • Maironis
  • Kompiuterių eksplotavimo praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuterių eksplotavimo praktikos ataskaita. (2015 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-eksplotavimo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:05
×