Kompiuterių istorija


Leibnico masina. Kompiuterio istorija referatas. Kompiuterio istorija. Kompiuteriu istorija lietuvoje. Kompiuterio atsiradimas lietuvoje. Kompiuterio atsiradimas. Referatas kompiuteriu istorija. Leibnico masina]. Interneto vystymosi istorija. Kompiuteriai istorija.

Išsamus referatas apie informatikos istoriją su nuorodomis į interneto šaltinius ir knygas. Įvadas. Kompiuterių raida. Logaritminė liniuotė. Leibnico mašina. Automatinės staklės. Čarlzo babidžo analitinė mašina. Holerito tabuliatorius ir ibm. Konrado cuzės z. Pirmasis kompiuteris. Mark eniac. Dž. Fon noimano įnašas. Esm “edsac”. Univaci kompiuterių karta. Kompiuterių kartos. Ii kompiuterių karta. Apibendrinimas. Išvados. Literatūra.

Kompiuteris šiais laikias tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Informacijos ir komunikacijos technologijos raida sparčiai vystosi ir daro didelę įtaką žmonių gyvenimui, bendravimui, darbui. Naudojantis asociacijos „Infobalt“ surinkta medžiaga, galima konstatuoti, kad informatikos technologijų plitimas Lietuvoje yra nuolat augantis. Vienas iš tokių parametrų – spartus asmeninių kompiuterių kiekio didėjimas pastaraisiais metais.

Šio darbo tikslas yra susipažinti su kompiuterio vystimosi istorija ir raida, taip pat pritaikyti įgytas žinias savo praktikoje.

  • Microsoft Word 198 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (4041 žodžiai)
  • Vera
  • Kompiuterių istorija
    10 - 1 balsai (-ų)
Kompiuterių istorija. (2012 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-istorija.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 17 d. 20:42
×