Kompiuterių naudojimas savarankiškas darbas


Įvadas. Darbo tikslas. Uždaviniai. Darbo atlikimo būdas. Klausimai. Rezultatai. Išvada.


Kiekviena diena kompiuterių pramonė juda sparčiais žingsniais į priekį, kadagi kompiuteriai gali tureti skirtinga paskirtį, dėl to turi buti taikomos skirtingos technologijos bei detalės. Mūsų kasdieniniame gyvenime su kompiuteriais yra dirbama, žaidžiama jais arba naudojama kaip informacijos šaltiniais. Taigi norint išsiaiškinti kompiuteriu ir ju komponentų paklausą buvo sukurta apklausa tam, kad ištirti visuomenės pageidavimus. Tai gi šiais kriterijais yra sudaryta ši apklausa, kad atlikti tyrimą.

Atlikti anketinę apklausą savarankiškai pasirinkta tema, įsigilinti į temą ir ją išanalyzavus pristatyti atsiskaityme.

Anketos sudarymas, apklausos atlikimas, duomenų fiksavimas, duomenų analyzavimas ir įvertinimas.

Ar turite kompiuteri?(jaigu ne pereikite prie 20 klausimo)A. TaipB. Ne

Ar teko kažkada susidurti su kompiuteriniais virusais?A. Taip, tekoB. Ne, neteko

Kaip dažnai naudojate kompiuterįA. Labai dažnaiB. Karta į dienaC. Karta i savaitę

Iš 1 diagramos matome, kad iš 60 apklaustų respondentų, 39 iš jų atsake „Taip“, 8 pasirinko atsakyma „Ne“, o likusieji pasirinko atsakyma „Ne, bet noriu turėti“

Iš 3 diagramos matome, kad iš trečio klausimo 60 apklaustųjų 28 pasirinko atsakymą „Apple“. 31 respondentu atsakė „Windows“, 2 žmonės atsakė „Linux“.

Iš 4 diagramos matome, kad iš ketvirto klausimo 60 apklaustųjų 28 pasirinko atsakymą „Galinguma“. 18 respondentu atsakė „Kainą“, 14 žmonių atsakė „Kokybę“.

Iš 6 diagramos matome, kad iš šešto klausimo 60 apklaustųjų 23 pasirinko atsakymą „Taip“. 23 respondentu atsakė „Ne“, 14 žmonių atsakė „Kažkiek žinau“.

  • Informatika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 101 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1318 žodžiai)
  • Kolegija
  • Šarūnas
  • Kompiuterių naudojimas savarankiškas darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kompiuterių naudojimas savarankiškas darbas . (2017 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-naudojimas-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:27
×