Kompiuterių parduotuvė verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Rinka. Makroaplinka. Mikroaplinka. Rinka. Prekė. Kaina. Paskirstimas. Remimas. Pardavimų prognozė. Veiklos planas. Gamybos (prekybos, paslaugų) proceso aprašymas. Patalpos ir įranga. Tiekėjai ir žaliavos. Vadyb. Finansai. Rizimos įvertinimas. Išvados.

UAB „PcNamai“ bus įkurta 2016 metais Vilniuje, Justiniškiu g. 20. Įmonė bus įkurta ir užregistruota 2016.01.01 . Įmonės vadovas - Vytautas Lego.

UAB “PcNamai“ kompiuterinės įrangos parduotuvę planuojama įkūrti Vilniuje 2016 metais. Šia parduotuvės įdėja kilo man nes aš savo laisvalaiki leisdavau prie kompiuteriu juos ardydamas, keisdamas jų detales į naujas ir išbandydamas juos su naujausia programine įranga. Tačiau gauti naujų ir nebrangių detaliu mano kompiuteriui buvo sunku nes Vilniuje yra tik keleta nebrangiu parduotuviu kurios pardavinėja kompiuteriu detales arba viska reikėjo pirkti internetu ir laukti keles savaites.

1.3 Įmonės tikslai

Tiekėjai – mano įmonė pirks savo prekes is kompiuterinės įrangos gamintojų ir didmenininkų Lietuvoje ir užsenyje, pagrindiniai reikalavimai tiekejams yra kokybė, pervežimo laikas, užsakymo dydis ir kainos atitikimas kokybei.

Vartotojai – ši įmonė teiks savo paslaugas verslui ir namų ūkiui Vilniaus mieste

Konkurentai – UAB “ PcNamai” bus atidaroma Vilniuje kur yra nemažas konkurentų lygis. Mūsu pagrindiniai konkurentai bus nedidelės elektroniniu prekiū parduotuvės Vilniuje ir internetinės parduotuvės kurios aptarnauja Vilniaus rajona, taip pat ir didžiosios elektronikos prekių parduotuvės kaip “TopoCentras” ir “Elektromartas” kurie siūlo didelį elektronikos prekių pasirinkima .

Įmonės vieta Vilniuje, Justiniškėse pasirinkau dėl didelio gyventojų skaičiu ir didesnes vidutines pajamas negu kituose miestuose ar kaimuose, taipat dėl mažesnio konkurentų skaičiaus negu kituose rajonose. Taip pat parduotuve lengva pasiekti automobiliu ar visuomeniniu transportu.

“PcNamai” siūlis didelį stacioarių ir nešiojamų kompiuterių pasirinkima namams ir verslo reikmėms kurie skirsis savo kokybe ir sudedamosiomis dalimis pagal pirkėjo pageidavima. Taipogi pardavinės monitorius, pelės, klaviatūras, printerius, projektorius, skenerius, programine įranga ir kitas prekes verslui bei namams.

Pagrindine kainodaros strategija pasirinkome kaip orientuota į konkurentus kuriu Lietuvoje yra didelis skaičius, taippat stengsimes naudotis skverbimosi strategija.

Mes naudojame tiesiogini pardavima. Pardavinėsime prekes savo parduotuvėje ir internetu. Internetu bus galima užsisakyti prekes, bet nebus pristatymo į namus

Įmonės reklamai bus skiriama nuo 0,05% iki 0,1% lėšų nuo metinių pardavimų. Bus siekiama pilnai išreklamuoti įmonę bei parduotuvės prekinį ženklą. Reklama bus laikraščiuose, žurnaluose, internete, bus dalijami reklaminiai lapeliai, stendas prie parduotuvės. Didžiaja dalį reklamos pinigų skirsime reklamai internetu ir internetinio puslapiokurimui bei įmonės įvaizdžio kurimui socialiniuose tinkluose. Praėjus pusei metų ir metams po parduotuvės atidarymo atliksime tyrimus tikrinančius parduotuvės žinomuma ir pardavimu pokyčio analize.

Pagal prognoze 2016 metų pabaigoje būsime pardave 865 prekių ir mūsų pajamos sudarys 218288 eur.

  • Microsoft Word 114 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (2556 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vytautas
  • Kompiuterių parduotuvė verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kompiuterių parduotuvė verslo planas. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-parduotuve-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 13:26
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo