Kompiuteriu parduotuvės duomenų bazė


Kompiuteriu parduotuvės duomenų bazė. Formos. Mygtukai formose. Išvados. Duomenų bazės pagalba galima patogiai kaupti informaciją apie serviso parduotas paslaugas, klientus ir jų automobilius, darbuotojus, paslaugas. Labai paprastai galima kurti, trinti ir redaguoti irašus. Bazė sukurta norint palengvinti serviso informacijos saugojimui, atnaujinimui ir pildymui. Literatūros sąrašas.

Informacija apie gaminius parduodamus parduotuveje: kainos, gamintojai ir visa kita.

Darbui su duomenų baze sukurtos 5 formos. Tai yra formos skirtos duomenų bazes pildymui, redagavimui ir forma skirta užsakymui atlikti. Kaikuriuse formuose buvo naudojami trigeriai „WHEN-WINDOW-ACTIVATED“ kurių sintaksė: execute_query;. Jų dėka formos po paleidimo iš karto aktyvuojamos.

Meniu forma – čia galima pasirinkti ka toliau norite daryti.

Ši forma parodo duomenis apie užsakymus, užsakymai yra detalizuoti – kaip matome kiekvienas pardavimas turi savo koda. Pagal šį koda galima sužinoti kuris klientas, kada ir ka pirko, kas ji aptarnavo ir pan. Šioje formoje yra panaudotas „master detail“ ryšys.

1. Janina Galkauskaitė „Duomenų bazių valdymas 1“, Mokomoji knyga, 2007

  • Microsoft Word 335 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (1044 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ligita
  • Kompiuteriu parduotuvės duomenų bazė
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuteriu parduotuvės duomenų bazė. (2014 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-parduotuves-duomenu-baze.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 00:54
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo