Kompiuterių paslaugos verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Įmonės pranašumai. Verslo idėjos inovatyvumas. Rinkos tyrimas. Tendencijos rinkoje. Paslaugos vartotojai. Konkurentai. Rizika.

Individualios įmonės “Technikos galia” tikslas – Vilniaus miesto ir rajono įmonėms bei gyventojams sudaryti palankias sąlygas gauti kvalifikuotą kompiuterinės, programinės įrangos aptarnavimą, suteikti paslaugas susijusiąs su kompiuteriais ir norint, kad klientų darbas nenutrūktų, mes jiems išnuomuotumėme reikiamą darbui įrangą. Ši veikla yra perspektyvi, kadangi daugelis, kuriems reikalingos šios paslaugos, mano, kad tai labai svarbios ir reikalingos paslaugos.

Mūsų klientų ratas labai įvairus. Tai įmonės bei gyventojai. Savo veiklą numatome trims metams, po to iš sukaupto kapitalo numatome plėsti veiklą – įsteigti parduotuvę. Išanalizavus galime paminėti du rizikos faktorius:

- jei atsiras dar keletas tokias pat paslaugas, mažesnėmis kainomis, suteikiančios įmonės;

- jei vartotojai nepasitikės naujai įsikūrusia įmone ir rinksis jau seniau įsikūrusias tokio tipo įmonės Vilniaus mieste.

Norėdami išvengti tokios situacijos stengsimės savo klientams suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas, kad jie neliktų nuskriausti ir mano įmonę rekomenduotų savo draugams ir pažįstamiems.

Pirmaisiais metais įmonėje dirbs įmonės savininkas - direktorius ir kvalifikuotas technikas – specialistas.

Kompiuteris – vienas pačių svarbiausių techninių laimėjimų žmonijos istorijoje, radikaliai pakeitęs informacijos perdavimo greitį, pramoninį pasaulį, atvėręs naujas galimybes daugelyje pačių reikšmingiausių sričių. Jis taip pat pakeitė ir kiekvieno iš mūsų gyvenimus. Šiuo metu kompiuteris toks pat įprastas reiškinys kaip ir telefonas, radijas ir kt. Galbūt Lietuvoje kompiuterizacijos lygis nėra taip stipriai pažengęs į priekį kaip JAV ar Japonijoje. Tačiau dideliais žingsniais žengiama ta linkme. Siekiama sukurti informacinę visuomenę. Kompiuterinės ir informacinės technologijos vis labiau integruojamos į kasdienį gyvenimą. Kompiuteris tampa visuomeniniu reiškiniu, nauja socialine terpe.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 405 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1280 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Kompiuterių paslaugos verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Kompiuterių paslaugos verslo planas. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-paslaugos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:50
×