Kompiuterių prekyba taisymas priežiūra praktika įmonėje


Praktika kompiuteriniu imonej. Praktikos darbo ataskaita kompiuteriu tinklai. Kompiuterines imones praktikos uzdaviniai. Kompiuteriu prieziuros praktikos ataskaita. Išsiaiškinkite aktyvinę tinklo dalį:. Paaiškinkite nat ir pat veikimą.. Praktikos kompiuteriu uzduotis analize. Praktikos plasnas kompiuteriu remontas. Praktikos ataskaita kompiuteriu. Kompiuteriu prieziuros ataskaita.

Užduotis:. Įmonės aprašymas. Įmonės metinė apyvarta. Įmonės pelningumas. Įmonės rentabilumas. Įmonės telekomunikacinio tinklo fizinis lygmuo. Kiek ir kokios kategorijos kabelių atvesta į darbo vietą, aprašykite lizdus ir šį kabelį;. Kur randasi kompiuterių tinklo komutatorius (koncentratorius) ir kaip jis sujungtas su darbo vieta. Kaip jungiamas telefonas (naudojama žinybinė telefono stotis pbx, voip, ar kita technologija)? Aprašykite naudojamą tinklo technologiją. Išsiaiškinkite aktyvinę tinklo dalį:. Naudodamiesi run, cmd ir ipconfig /all pateikite atspausdintus rezultatus ir paaiškinkite, kokia adresavimo sistema naudojama tinkle, aprašykite ir paaiškinkite kitus įrašus. Naudodamiesi komanda tracert www. Delfi. Lt pateikite gautą rezultatą, paaiškinkite šios komandos veikimą ir kaip keičiasi adresai icmp paketui judant įmonės tinklu. Paaiškinkite nat ir pat veikimą. Kaip įmonės tinkle įjungti serveriai. Paaiškinkite, koks skirtumas tarp prieigos tinklo lan ir dmz, kokiu principu ji realizuota. Pateikite serverių adresus ir trasavimą iki jų (komandos tracert veikimo rezultatai). Parodykite prisijungimo prie serverių kelius iš įmonės tinklo ir namų tinklo. Jeigu icmp užblokuotas (pingas neatsako, tracert adresų neduoda) naudokitės dns duodama informacija. Tam panaudokite svetainės www. Traceroute. Org nuorodas, naudodamiesi www. Ripe. Net. Tinklo administravimo priemonės: standarto. X veikimo srytį ir kaip realizuojama prieigos apsauga. Koks ryšys tarp administravimo priemonių ir. X standarto. Ar šis standartas naudojamas jūsų įmonėje ir kodėl? Ka teko veikti praktikos metu. Informacijos šaltinių sąrašas.

Kadangi mano praktikos vieta buvo įmonėje uab "nkc" kuri kaip jau minėjau įmonės aprašyme, atlieka begalės įvairiausių darbų, taigi man teko tikrai nemonotoniškas praktikos laikas.

Pirmą praktikos atlikimo dieną teko susipažinti su įmonės patalpomis, jos išsidėstymu, daiktų išdėstymo tvarka, darbo vietomis bei žinoma kolegomis kurie ten turi nuolatinį darbą. Sekančia dieną jau teko šiek tiek padirbėti, nors darbas dar nebuvo labai rimtas, gal būt tai buvo labiau mano patikra iš direktoriaus pusės, jis man davė seną nešiojamą kompiuterį, paliepė jį išrinkti kiek galima daugiau, o po to surinkti. Išpradžių darbas pasirodė gan lengvas, tačiau nešiojamasis kompiuteris nėra tas pats, kas stacionarus prie kurio esu pratęs, tad buvo ir sunku ir įdomu atlikti šį darbą. Kai kompiuterį surinkau ir jis veikė kaip veikęs, gavau jau užsakovo atneštą stacionarų kompiuterį, kuriam reikėjo pakeisti motininę plokštę ir pritaikyti jai kaikuriuos naujus elementus, tokius kaip ram(operatyviąją atmintį) ir naują procesorių. Šis darbas, man pasirodė lengvesnis nei pirmoji užduotis, todėl susitvarkiau be problemų.

Dar teko prižiūrėti įmonės kompiuterių tinklą, išsiaiškinau, kad jis išdėstytas ir veikia žvaigždės topologijos principu, visi įmonės kompiuteriai priklausomi nuo vieno pagrindinio. Šis principas turi ir pliusų ir minusų, pvz įvykus gedimui pagrindiniam kompiuteryje, visi kiti kompiuteriai išeina iš rykiuotės. Tačiau jei kažkas nutinką vienam ar net keliems kompiuteriams, o pagrindinis lieka nepaveiktas, tada sugedę kompiuteriai neturi įtakos likusiesiams.

Keletą kartų, netgi tekos atsiliepti ir bendrauti telefonu, konsultavau klientus ir pranešiau keletui apie jau pataisytą, arba atnaujintą jų kompiuterį, kada jie gali atvykti jo pasiimti.

Praktika buvo tikrai viena iš įdomiausių ir manau naudingiausių asmeniškai man. Išmokau daug naujo, bei pagilinau ką jau žinojau. Tai pat susipažinau su įdomiu ir gana jaunu kolektyvu ir daugybe įvairiausių klientų.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 177 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (3098 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eimantas
  • Kompiuterių prekyba taisymas priežiūra praktika įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Kompiuterių prekyba taisymas priežiūra praktika įmonėje. (2012 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-prekyba-taisymas-prieziura-praktika-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:24
×