Kompiuterių projektuotojo darbo specifika funkcijos galimybė darbo rinkoje


Kompiuteriu projektuotojo darbo specifika funkcijos galimybė darbo rinkoje. Darbo aprašymas. Kompiuterinio projektavimo operatorius supranta. Perspektyvos. Profesijos perspektyvos. Kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesija yra perspektyvi.  Gebėsite vaizduoti objektus pagal reikalavimus  Gebėsite naudotis įvairiomis kompiuterinėmis programomis. Mokysitės šių dalykų. Informatikos Inžinerinės grafikos Kompiuterinės grafikos Vaizdų. Kokios karjeros perspektyvos. Kvalifikuoti šios specialybės darbuotojai gali dirbti statybos. Ko reikia norint tapti tikru programuotoju. Kantrybė – dažnai jos ir man pritrūksta. Kaip paleisti grandinių ar schemini redaktorių ir pradėti juo darbą.


Gebėsite vaizduoti objektus pagal reikalavimus  Gebėsite naudotis įvairiomis kompiuterinėmis programomis;  Gebėsite konstruoti gaminius;  Maketuosite vizualinius reklamos objektus;  Gebėsite parengti leidinio maketą;  Gebėsite sukurti internetinio puslapio grafinį vaizdą;  Gebėsite apiforminti grafinę dokumentaciją Auto CAD;  Gebėsite braižyti įvairius geometrinius elementus Auto CAD programa;  Gebėsite sukurti blokus ir juos taikyti projektuojant objektus;  Gebėsite formuoti statybinius brėžinius Auto CAD programa;  Gebėsite formuoti mechanikos brėžinius Auto CAD programa;  Gebėsite formuoti kine matines ir elektros schemas Auto CAD programa;  Mokėsite braižyti medinių konstrukcijų, baldų surinkimo brėžinius.

Informatikos; Inžinerinės grafikos; Kompiuterinės grafikos; Vaizdų apdorojimo; Leidybinių sistemų; Internetinio tinklapio grafikos; Kompiuterinio projektavimo; Taikomųjų kompiuterinio projektavimo programų; Dizaino pagrindų; Reklamos pagrindų; Piešimo; Projekcinės braižybos; Medžiagotyros; Darbuotojų saugos ir sveikatos; Gamybinės praktikos; Bendrojo lavinimo dalykų.

Kaip paleisti grandinių ar schemini redaktorių ir pradėti juo darbą, Peržiūrėti visas komponenčių bibliotekas, kurias turi redaktorius, Kaip sujungti simbolius su detalėmis, Kaip sujungti laidais ar magistralėmis (kasomis), Kaip kontaktus ar jungtis prijungti prie laidų ar magistralių, Kaip pažymėti laidus ir magistrales, Kaip pakeisti pažymėjimus ir detalių vardinius dydžius Kaip perkelti detales, laidus ar tekstą, Kaip naudotis perėjimais (Port), Kaip išdėstyti maitinimo ir žemės simbolius , Kaip užrašyti ir atspausdinti projektą, nubraižyti ploteliu brėžinius.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 312 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (831 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Paulius
  • Kompiuterių projektuotojo darbo specifika funkcijos galimybė darbo rinkoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Kompiuterių projektuotojo darbo specifika funkcijos galimybė darbo rinkoje. (2017 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-projektuotojo-darbo-specifika-funkcijos-galimybe-darbo-rinkoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 19:53
×