Kompiuterių sistemų diegimas ir eksplotavimas


Programines irangos parinkimas ir diegimas kompiuteryje. Spausdintinė plokštė. Sistemos projektavimas ir diegimas referatas. Kompiuterinės valdymo sistemos kursinis darbas. Kursiniai darbai grafinis dizainas. Kursinis darbas dizainas. Kompiuterio techninė įranga diplominis. "sistemų diegimas". Spausdintinė plokštė įmonė. Spausdintinė+plokštė.

Įvadas. Analitinė dalis. Įmonės veiklos analizė. Šiuolaikinės techninės ir programinės kompiuterių įrangos analizė. Tiriamoji dalis. Kompiuterių techninės įrangos parinkimas ir specifikavimas. Tinklo aparatūrinės ir programinės įrangos parinkimas. Programinės įrangos parinkimas ir diegimas. Techninės įrangos išdėstymas. Išvados. Literatūros ir kitų informacijos šaltinių sąrašas.

Šiuolaikinė pramonė, švietimas, pramogos neapsieina be kompiuterinių sistemų. Su kompiuteriais susiduriame kasdieniniame gyvenime ir be jų jau būtų sunku išsiversti. Kuriant įmonę kuri užsiima kompiuterine prekyba, būtina žinoti apie kompiuterio techninę, bei programinę įrangą.

Techninė įranga – informacijos apdorojimo sistemos fizinių komponentų visuma arba tos visumos dalis. Kompiuterių techninė įranga apima ir visas fizines kompiuterio dalis, bet ne programinę įrangą, valdančią šias dalis.

Programinė įranga – informacijos apdorojimo sistemos programų, procedūrų, taisyklių visuma arba tos visumos dalis kartu su atitinkama dokumentacija. Programinė įranga yra intelektualus produktas ir tai nepriklauso nuo to, į kokią duomenų laikmeną ji yra įrašyta.

Visa ši technika bei programinė įranga yra tarpusavyje suderinamos ir užtikrina didelį darbo našumą bei maksimalų informacijos saugumą ir patikimumą. Tinkamai suprojektuotos, įdiegtos ir prižiūrimos informacinės sistemos leidžia klientams pagrindinį dėmesį skirti savo verslui, o ne informacinių technologijų problemoms spręsti.

Kompiuterinės technikos specifikacijos priklauso nuo įmonės veiklos srities. Užsiimant grafinio dizaino darbais reikalingi galingi kompiuteriai, sugebantys susitvarkyti su sudėtinga programine įranga, turintys geras grafinio apdorojimo galimybes. Taipogi praverčia didelės raiškos vaizduokliai, kurie didina komfortiškumą, nes matoma daugiau informacijos.

Kursinio darbo tikslas: įrengti techninę ir programinę įrangą įmonei, kuri kuria iįmonė save įkurta 2010 metais. Įmonė pagrinde užsiima grafinio dizaino darbais, tačiau teikia ir internetinių puslapių kurimo paslaugas. Įmonė įsikūrusi trijų aukštų komerciniame pastate, jai priklauso vienas pirmasis aukštas. Pirmame aukšte įsikūręs administracinis, bei grafinio dizaino ir internetiniadministracinio skyriaus kompiuteriai skirstomi į viena kompiuterį skyriaus vadovui, kompiuterius administracijai, bei kompiuužsiimant tokiomis profesijomis kaip grafinis dizainas, ar internetinio puslapio kūrimas, būtina atsižvelgti kiekvieną kompiuterės sistemos komponentą. Šiais laikais vartotojams prieinamos aukštos kokybės tecnologijos už palankias kainas. Tiek vidiniai kompiuterio komponentai tiek išoriniai įvesties ir išvesties įrenginiai turi būti suderinti tarpusavyje, tam kad būtų užtikrintas dasisteminė plokštė – spausdintinė plokštė. pav. , naudojama, kaip montažo pagrindas kompiuteryje. Ši plokštė yra viena iš pagrindinių asmeninio kompiuterio techninės įrangos dalių.

  • Microsoft Word 4643 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (2161 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurimas
  • Kompiuterių sistemų diegimas ir eksplotavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kompiuterių sistemų diegimas ir eksplotavimas. (2010 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-sistemu-diegimas-ir-eksplotavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:40
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo