Kompiuterių taisymas verslo planas


Kompiuterių taisymas verslo planas.

Šis verslo planas parašytas siekiant įkurti uždarąją akcinę bedrovę „VEIKIANTYS KOMPIUTERIAI“. Šiame verslo plane pateikti duomenys apie įmonės charakteristiką, rinkos tyrimus, marketingo strategiją, paslaugų teikimo aprašymą, darbo užmokesčio skaičiavimą, finansinis planą.

Įmonės veiklą sudarys: kompiuterių ir įrangos taisymo paslaugos, kompiuterių priežiūra, konsultavimas kompiuterinės įrangos klausimais, pastovi įmonių kompiuterinės technikos priežiūra.

Įmonės steigėjai turi daug patirties IT verslo sferoje, turi sukaupę didelį ratą ištikimų klientų.

Šios įmonės pranašumai konkurentų atžvilgiu yra operatyviai atliktos paslaugos, aukšta kokybė ir žemesnės kainos. Žemesnes kainas galėsime pasiūlyti dėl Lietuvos darbo biržos teikiamų subsidijų neįgaliems darbuotojams. Taigi bus įkurtos dvi darbo vietos neįgaliesiems.

Iš viso įmonėje dirbs trys darbuotojai: 2 kompiuterių meistrai ir direktorius / administratorius. Ateityje plečiantis verslui bus samdoma daugiau darbuotojų, kad paslaugų atlikimo laikas visada būtų kiek įmanoma trumpesnis.

Įstatinį kapitalą sudarys 20 000 Lt. Numatomas pradinės įmonės steigimo, reklamos ir patalpų įrengimo išlaidas sudarys 30 552,16 Lt, taigi trūkstama suma yra 10 552,16 Lt, kurią ketinama skolintis banke. Gražinimo terminas – vieneri metai, palūkanų norma – 8%.

Labiausiai tikėtinas pelnas per metus yra 27 181,13 Lt, taigi šis projektas atsipirks greičiau nei per vienerius metus.

Tobulėjant informacinėms technologijoms, daugėja ir kompiuterinės technikos naudotojų. Atitikamai auga kompiuterinės technikos priežiūros bei taisymo paklausa. Šiuo metu Vilniuje paklausa šiai paslaugai viršija siūlomą pasiūlą, dėl to paslaugų atlikimo tenka laukti per ilgai, o kainos yra per aukštos. Tai yra pagrindinė priežastis įkūrti įmonę UAB „VEIKIANTYS KOMPIUTERIAI“, kuri teiks kompiuterių ir kompiuterinės įrangos taisymo bei priežiūros paslaugas, taip pat atliks diegimo, instaliavimo ir konfigūravimo darbus užsakovų įmonėse. Įmonės darbuotojai padės klientams įsigyti kompiuterius, programinę įrangą,  serverius, spausdintuvus ir ktią techninę įrangą biurams.

Šios įmonės steigėjai yra sukaupę nemažai patirties IT srityje, turi savo pačių sukurtą verslo procesų valdymo bei klientų aptarnavimo programinę įrangą, kurios pagalba visi užsakymai, darbai, pranešimai apie atliktus darbus yra susiteminami automatiškai. Tai padės organizuoti darbus ir įvykdyti užsakymus ypač operatyviai.

Šio darbo tikslai ir uždaviniai:

Ištirti kompiuterių taisymo bei priežiūros rinką Vilniuje;

Įvertinti numatomus užsakymų srautus, įmonės išlaidas, kad nustatyti preliminarias paslaugų kainas;

Numatyti galimus pavojus bei riziką verslui.

Įmonės verslo idėja ir veiklos esmė yra kompiuterių ir jų įrangos taisymas bei priežiūra, verslo biurų kompiuterių bei jų tinklų diegimas, priežiūra, taisymas, konsultavimas. Kadangi bus įdiegta patogi aptarnavimo ir administravimo sistema, bus galimybė lengvai ir efektyviai organizuoti darbus, bendrauti su užsakovais. Taip pat užsakovai turės galimybę internetu stebėti užsakymo vykdymo stadijas. Įdarbinus neįgaliuosius, kurių dalį atlyginimo subsidijuoja Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, bus galimybė siūlyti žemesnes kainas už teikiamas paslaugas.

Įmonės vizija: pasiūlytos žemesnės kainos už geresnę kokybę nei vyrauja šiuo metu, subalansuos šios srities rinką Vilniuje. Ateityje bus atidaryti padaliniai kituose Lietuvos didmiesčiuose.

Įmonės misija: įsitvirtinti rinkoje, užmegzti naujus ilgalaikius ryšius su įmonėmis užsakovėmis, kaupti kapitalą reklamai, kad sudominti kuo didesnį klientų skaičių, domėtis technologijų naujovėmis, įdiegti patogią aptarnavimo sistemą, atlikti paslaugas per trumpesnį laiką, pasiūlyti nepriekaištingą kokybę už žemesnę šiuo metu nusistovėjusią kompiuterių taisymo bei priežiūros paslaugų kainą.

  • Microsoft Word 96 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (3415 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ema
  • Kompiuterių taisymas verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kompiuterių taisymas verslo planas. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-taisymas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 13:32
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo