Kompiuterių tinklai skaidrės


Kompiuterių tinklai. internetas. socialiniai tinklai. Įvadas. Kas yra kompiuterių tinklai? Kas yra internetas? Kas yra socialiniai tinklai? Kompiuterių tinklų klasifikacija. Interneto valdymas. Socialinių tinklų įtaka. Populiariausi socialiniai tinklai. Facebook. Twitter. Instagram. Išvados. Naudota literatūra.


Darbo tikslas- suteikti informaciją apie kompiuterių tinklus, internetą ir socialinius tinklus.

Internetas- didžiausia pasaulio kompiuterių tinklų sistema, kurioje yra didžiulis kiekis dokumentų, duomenų, programų ir daug kitos informacijos. Šis sistema leidžia naudoti kompiuterius tos informacijos paieškai arba bendrauti su interneto vartotojais.

Socialinis tinklas- interneto svetainė, kurioje susitelkia žmonės ar organizacija, kuriuos vienija bendrų interesų turinčių žmonių grupė, paremta bendromis vertybėmis, idėjomis, interesais, draugyste, giminyste. Žmonių grupė kuria konkrečios svetainės turinį ir jie tampa socialinių svetainių vartotojai, kurie virtualiai bendrauja tarpusavyje socialiniuose tinkluose.

Pagal topologija: Magistralės topologija Žiedo topologija Žvaigždės topologija Gardelės topologija Pagal teritorinį požiūrį: Vietiniai tinklai Globalūs tinklai.

Pagal savo pradinę kūrimo koncepciją Internetas neturi centro. Internetas yra sudarytas iš atskirų tinklų, kurios priklauso šalims, organizacijoms ir didelėms korporacijoms. Šie tinklai yra Interneto potinkliai, kurie gaunami, kai prie bet kurio Interneto mazgo yra prijungiama. InterNIC, įkurta 1993 m. ir Internet Society įkurta 1991 m. yra vadinamos Interneto polinkius vienijančios organizacijos.

  • MS PowerPoint 825 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (478 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Kompiuterių tinklai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kompiuterių tinklai skaidrės. (2017 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-tinklai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 18:09
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo