Kompiuterių tinklų projektavimas


Įvadas. Profesinių kompetencijų, kurias siekiama pademonstruoti šiuo projektu, sąrašas. Dokumenų sudėties žiniaraštis. Privalomųjų dokumentų, kurių pagrindu parengtas projektas sąrašas. Aiškinamasis raštas. Užduotiės analizė. Projekte naudotų pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Esamos įmonėje sandaros analizė. Esamo tinklo ir duomenų srautų tinkle analizė. Galimų tinklo projekto sprendimų analizė, palyginimas, išvados. Projektinė dalis. Projektuojamo kompiuterių tinklo sandaros schemos sudarymas. Adresų plano sudarymas. Prieigos tinklo fizinio lygio projektavimas. Srauto jungiančio įmonės tinklą su internetu skaičiavimas ir patinkimas. Tinklo aktivinės įrangos parinkimas. Serveris Fujitsu TX. Loginės tinklo schemos ir lentelių numatytų standarte ISO/IEC 14763-1 sudarymas arba sujungimo schemos sudarymas. Įrangos nustatymai. Projekto aktyvinės dalies simuliacija. Įrangos ir medžiagų specifikacija. Darbo sauga ir ekologija. Išvados ir rekomendacijos. Projekte naudotų informacijos šaltinių sąrašas.

Kursinis projektas iš tiesų buvo gan didelis. Man reikėjo perdaryti visą x įmonės tinklą. Darydamas šį projektą igyjau žinių, į ką atsižvelgti renkant įrangą, kaip šiais laikais išdėstomos vietos, šektiek išmokau dirbiti su simuliacinėmis programomis. Įgijau naujų žinių apie:

1.Organizacijos sandaros planavimą ir analizė

2.Tinklo modernizavimą.

3.Adresų sudarymus.

Vienas iš pagrindų buvo, jog išmokau projektuoti fizinį lygį, taip pat išmokau parinkti reikiamą spartą tinklui, t.y apskaičiuoti jo greitį ir kokia apkrovą jis atlaikys. Vienas iš svarbiausių dalyku projekte, mano manimu buvo simuliacinė programa „Cisco Packet Tracer“ su kurios pagalbą pavyko patikrinti virtualiai sukurtą tinklą. Tai labai naudinga programa, tiek profesionalui tiek ir megėjui ir tinkamai parinkti įrangą.

  • Microsoft Word 1547 KB
  • 2014 m.
  • 57 puslapiai (9012 žodžiai)
  • Universitetas
  • Audrius
  • Kompiuterių tinklų projektavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kompiuterių tinklų projektavimas. (2014 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-tinklu-projektavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 22:55
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo