Kompiuterių vystymosi raida referatas


Paveikslėlių ir lentelių sąrašas. Įvadas. Kompiuterio užuomina Antikoje. Kompiuterių prototipų pradininkai. Peteris Henleinas. Džonas Neperis. Blezas Paskalis. G. Leibnicas. Žozefas Žakaras. Čarlzas Bebidžas. Ada Bairon – Lavleis. Hermanas Holeritas. Alanas Tiuringas. Kompiuterio sukūrimas. Kompiuterių rūšys. Stalinis kompiuteris. Kišeninis kompiuteris. Nešiojamasis kompiuteris. Kompiuterių kartos. Pirmoji karta Pirmoji karta - Vakuuminių lempų metai. Antroji karta - Tranzistorių era. Trečioji karta – Integralinės grandinės. Ketvirtoji karta – Mikroprocesoriai. Svarbiausios skaičiavimo technikos raidos datos. Išvados. Naudota literatūra. Dalykinė rodyklė.

Darbo tikslas ir uždaviniai: sužinoti ir praplėsti žinias apie kompiuterių vystymosi raidą ir kompiuterių kartas. Išsiaiškinti kompiuterių prototipų pradininkus, bei svarbiausios skaičiavimo technikos raidos datas.

Galima teigti, kad kompiuteris pakeitė mūsų gyvenimą. Daug kompiuterių įrenginių, prietaisų pakeitė žmogų darbo pramonėje, tai mažina darbo vietas. Kompiuteris leidžia nusikelti žmogui į pačias salpčiausias, netikėčiausias vietas pasaulyje. Manau, kad kompiuterio atsiradimas yra į naudą visam pasauliui, nes jis padėjo ne tik pramonėje, bet ir medicinoje.

  • Microsoft Word 280 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2461 žodžiai)
  • Rima
  • Kompiuterių vystymosi raida referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kompiuterių vystymosi raida referatas. (2014 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteriu-vystymosi-raida-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 06:55
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo