Kompiuterų priežiūros duomenų bazė


Įvadas. Taigi prieita išvados, kad bus pasirinkta žiniatinklio pagrindu kuriama sistema, nors ir šiuo atveju problemų bus neišvengta. Užduoties formulavimas. Užduoties formulavimas. Bendri reikalavimai užduočiai. Pradinė duomenų struktūra. Techninė dalis. Sistemos motyvacija. Reikalavimai techninei ir programinei įrangai. Projektinė dalis. Duomenų bazės SQL kodas sugeneruotas DB Designer 4 programa. Duomenų bazės naudotojai ir jų teisės. Duomenų bazės strukūra. Išvados ir pasiūlymai. Informacijos šaltiniai.

Duomenų bazių savarankiško darbo paskirtis įtvirtinti teorinių paskaitų metu gautas teorines žinias, bei praktikos užsiėmimų metu gautus praktinius įgūdžius.

Šio savarankiško darbo paskirtis yra išanalizuoti ir sukurti duomenų bazę įmonės informacinei sistemai. Mano pasirinkta įmonė – UAB „X“. Ši įmonė užsiima kitų įmonių kompiuterių priežiūra ir techniniu aptarnavimu. Privatūs asmenys neaptarnaujami, nebent jie registruojami kaip įmonė. Ši duomenų bazė turi suprojektuoti ir padėti šalinti gedimus. Šiai dienai įmonės veikla yra labai padrika, vieną kompiuterį tvarko visi darbuotojai, o antra atiduoda nesutvarkytą. Pasitaikius tokiam pačiam gedimui tenka jį sprest iš naujo – taip sugaištamas brangus laikas, pavyzdžiui, Mokslo ir enciklopediju leidybos institutas nespėjo išleisti vieno tomo, žadėtu laiku. Tokių klaidų nebekartojimui užtikrinti žadama idiegti šią sistemą.

Sistema turi veikti nepriklausomai nuo OS, bet kompiuteryje kuris yra pajungtas bent prie lokalaus tinklo. Vienas iš galimų sprendimo būdų diegti žiniatinklio pagrindu realizuojamą sistemą. Antrasis variantas – java platformoje parašytas klientas, kuris pasijungia prie serverio.

Antrasis sprendimo būdas reikalauja į, ir taip senus, komiuterius diegti java aplikaciją, kuri žymiai sulėtintų ir taip lėtą darba šiais kompiuteriais. Be viso šito, ji reikalautų, kad visuose kompiuteriuose būtų sudiegta ši programa, o to padaryti nagalima, kitu atveju ją visalaika darbuotojas privalo nešioti su savimi, kas sukelia nepatogumus.

  • Microsoft Word 258 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1339 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ruciukasss
  • Kompiuterų priežiūros duomenų bazė
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kompiuterų priežiūros duomenų bazė. (2015 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kompiuteru-prieziuros-duomenu-baze.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 21:38
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo