Komunikacija gestais


Komunikacija gestais. Įvadas. Komunikacija – tai bendravimas ir keitimasis informaciniai ženklais. Gestai. Gestai gali būti. Gestų grupės. Adapteriai. Jie susideda iš manipuliacijų. Gestų kalba. Gestų kalba – kalba, kuri suvokiama vizualiai ir perduodama rankų (bei ne rankų) gestais. Gestų kalbos atsiradimo istorija. Gestų kalbą 1500 metasi atrado vienuolis Pedro Ponce de Leon. Gestų kalbos vaidmuo kurčiojo žmogaus gyvenime. Kurtiesiems gestų kalba yra pagrindinė bendravimo ir net mąstymo priemonė. Išvados. Taigi žmonės.


Gestų kalba – kalba, kuri suvokiama vizualiai ir perduodama rankų (bei ne rankų) gestais. Gestų kalba turi labai savitą ir turtingą gramatiką, kur svarbu erdvė ir veido išraiška. Gestų kalba niekuo neprastesnė už kitas kalbas, ja kurtieji bendrauja, mąsto, pažįsta pasaulį. Taip pat kalba turi labai savitą ir turtingą gramatiką, kur svarbu erdvė ir veido išraiška.

Gestų kalbą 1500 metasi atrado vienuolis Pedro Ponce de Leon. Jis sukūrė "tylos įžadus" pagal kuriuos buvo mokomi kurtieji vaikai. 1620 metais Juan Pablo Bonet parašė gestų kalbos žodyną, kuriame buvo pateikta kaip išmokti gestų kalbos ir pirmoji gestų kalbos abėcėlė. Jo gestų kalbos abėcėlė vėliau tapo mokymo pagrindu, kai buvo atidaryta pirmoji mokykla kurtiesiems.

Taigi, žmonės naudoja gestus tam, kad komunikuotu vieni su kitais. Gestai gali padėti suprasti pašnekovo savijautą, pergyvenimus, ketinimus ir netgi mintis.

  • MS PowerPoint 1905 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (407 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Komunikacija gestais
    10 - 3 balsai (-ų)
Komunikacija gestais. (2016 m. Birželio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/komunikacija-gestais.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 15:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo