Komunikacija


Komunikacija skirstoma. Komunikacijos kursinis. Komunikacijos srautas referatas. Komunikacija svarbi. Vidinė komunikacija. Komunikacija bendrai. Komunikacijos priemones skirstomos i. Referatai komunikacijos. Vadovo komunikacija organizacijoje. Rašytinė komunikacija.

Darbo tikslas: pateikti žodžio “kominikacija”apibrėžimus, apibūdinti vadovo komunikacijų rūšių įvairovę, atskleisti komunikacijos problemas, efektingos komunikacijos reikšmę bei komunikacijos įtaką vadovo darbui. Vertikalioji komunikacija. Bendrai apie komunikaciją. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas: pateikti žodžio kominikacija apibrėžimus, apibūdinti vadovo komunikacijų rūšių įvairovę, atskleisti komunikacijos problemas, efektingos komunikacijos reikšmę bei komunikacijos įtaką vadovo darbui.

Mokėjimas tinkamai komunikuoti su paslaugos vartotojais yra viena iš paslaugos teikimo sąlygų. Be bendravimo su klientais, svarbią vietą užima ir darbuotojų – darbdavių komunikacija. Tačiau svarbiausia yra vadovo komunikacija. Jei nebus veiksmingos komunikacijos tarp dalių, tas santykių modelis, kurį vadiname organizacija, labai gerai netarnaus niekieno poreikiams.

Komunikacija yra sudėtingas procesas, kurį apibrėžti gana sunku. Komunikacija – priemonė, kurios pagalba į vieningą visumą sujungiama organizacinė veikla. Visa valdymo veikla – ne kas kita kaip pastovūs komunikaciniai srautai. Šia prasme komunikacija yra ir priemonė, kurios pagalba modifikuojama elgsena, įgyvendinamos permainos, informacija įgauna efektyvumą, realizuojami tikslai. Komunikacija- tai pokalbis, televizija, radijas,informacijos plitimas, rjames a. , f. Stoner, r. Edward freeman ir kiti autoriai knygoje vadyba komunikaciją apibūdina kaip organizacijos gyvenimo kraują, ir jo trūkumas ne vienai organizacijai atsiliepė panašiai kaip kraujo apytakos sutrikimas organizmui.

Pagal kitus autorius kominikacija- tai procesas, kurio metu žmonės, perduodami simbolinius pranešimus, siekipsichologai komunikaciją apibūdina kaip pranešimų perdavimą ir priėmimą, komunikacijos procese išskirdami penkis žingsnius: mintį, išraišką, perdavimą, priėmimą ir supratimą.

Taip pat teigaima, kad komunikacija- tai bendra valdymo proceso- planavimo, organizavimo, vadovavimo ir kontrolės gija.

Be to, komunikacija- svarbi organizacijos pastangų sukurti, įgyvendinti ir išlaikyti kokybės programą dalis. Komunikacija- reikšmingas informacijos žinios perdavimas naudojant ženklus ir kodus.

Pagal birutę leonienę, komunikacija- tai procesas, kada keičiamasi informacija, atsiranda tarpusavio supratimas, jausminis potraukis, kuriamas nuomonių ir pastangų bendrumas, daroma tam tikra įtaka.

Amerikiečiai l. E. Bonne ir d. L. Kurtzas (1994m. ) esminiu komunikacijos dalyku laiko informacijos judėjimą, Perdavimą.

Vadovas 50-90% viso laiko skiria komunikacijai. Kominikacija gali būti labai įvairi tiek savo turiniu, tiek savo forma. (žiūrėti i lentelę psl. 4). Pagal psichologus, komunikacija skirstoma į pagal komunikacijos priemones saulius butkus komunikaciją skirsto į kalbinę ( rašytinę arba sakytinę ).

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1557 žodžiai)
  • Universitetas
  • Komunikacija
    10 - 1 balsai (-ų)
Komunikacija. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/komunikacija.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 22:54
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo