Komunikacijos proceso organizacijoje esmė, kliūtys ir būdai joms įveikti


Kaip iveikti komunikacijos kliutis. Planavimo kliuciu iveikimo budai.

Vadybos referatas. Įvadas. Komunikacijos procesai. Komunikacijos proceso modelis. Komunikacijos kliūtys. Komunikacijos proceso etapo kliūtys. Komunikacijos kliūčių įveikimo principai. Komunikacijos procesai organizacijoje. Pagrindiniai komunikacijos procesai įmonėje. Komunikacijos procesai su įmonės „TEO LT, AB“ darbuotojais. Komunikacijos procesai įmonės „TEO LT, AB“ su darbo partneriais. Išvados. Literatūros sąrašas.


Komunikacija svarbiausių bendravimo organizacijoje elementų. Tyrimai rodo, kad viduriniosios grandies vadovai, vadybininkai didžiąją savo darbo laiko dalį praleidžia priimdami ir skleisdami sakytinę ir rašytinę informaciją: rengdami ir skaitydami gautus pranešimus, ataskaitas, perduodami darbuotojams nurodymus išklausydami jų pasisakymus ir pan., kitai sakant komunikuodami. Žinios apie komunikacijos proceso ypatumus reikalingos norint jį tobulinti, jos padeda išvengti klaidų, nemalonių nesusipratimų ir konfliktų, o jiems nutikus – leidžia geriau suprasti jų priežastis.

Komunikacija – tai daugialypis, skirtingų mokslų įvairiais aspektais tyrinėjamas reiškinys. Anksčiausiai ji pradėta nagrinėti, siekiant didesnio techninių sistemų patikimumo. Pirmąjį komunikacijos proceso modelį sukūrė mokslininkai per Antrąjį pasaulinį karą bendradarbiavę su JAV telekomunikacijų kompaniją Bell Telephone Laboratories, kurios pagrindinis rūpestis buvo gerinti ryšių kokybę.

Viena iš geriausiai išvysčiusi efektyvią komunikaciją organizacijoje – įmonė TEO.

TEO LT, AB įmonių grupė yra didžiausia integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje.

Darbo objektas – įmonė „TEO“

Darbo tikslas – išanalizuoti komunikacijos proceso organizacijoje esmę, kliūtis ir būdus joms įveikti.

Darbo uždaviniai:

1. Apžvelgti komunikacijos proceso esmę;

2. Išsiaiškinti komunikacijos kliūtis ir būdus joms įveikti;

3. Išanalizuoti įmonės „TEO“ vykdoma komunikaciją;

  • Vadyba Referatai
  • 2014 m.
  • Kristina
  • 13 puslapių (2132 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 41 KB
  • Komunikacijos proceso organizacijoje esmė, kliūtys ir būdai joms įveikti
    10 - 3 balsai (-ų)
Komunikacijos proceso organizacijoje esmė, kliūtys ir būdai joms įveikti. (2014 m. Balandžio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/komunikacijos-proceso-organizacijoje-esme-kliutys-ir-budai-joms-iveikti.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 21:36