Komunikacijos proceso stebėjimas


Komunikacinio proceso mokinio ir mokytojo stebejimas ir. Komunikacijos proceso aprasymas ir analize. Apibūdinimas apie demesio nesutelkima. Kaip analizuoti mokiniu komunikacijos procesa. Komunikacijos proceso stebejimo analize. Komunikacijos proceso stebejimas ir jo analize. Komunikacijos proceso analizė. Mokinio stebejimas mokykloje. Komunikacinio proceso stebejimas. Stebejimo analize.

Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė. 1 – as. komunikacijos procesas. Mokinio ir mokinio.

Procesas vyko geografijos pamokoje. Šioje situacijoje dalyvavo du mokiniai: Robertas (9 klasės mokinys, 15 metų) ir Deividas (taip pat 9 klasės mokinys, 15metų). Pirmasis klasėje pasireiškia judrumu, nepaklusnumu, dėmesio nesutelkimu, visada laisvai reiškia savo nuomonę, nekreipia dėmesio į mokytojos pastabas, dažnai stengiasi save iškelti virš kitų mokinių. Antrasis mokinys Deividas yra ramaus būdo, neišsišokstantis, tačiau turi nemažai sunkumų dėl užduočių supratimo, dėl dėmesio sukoncentravimo į reikiama objektą.

Šis procesas prasidėjo pamokos viduryje ir tęsėsi apie 20min. Šio proceso pagrindinis tikslas buvo pašiepti bendraklasį ir parodyti savo pranašumą. Nors šiame procese dalyvauja du pagrindiniai asmenys, tačiau jį stebi ir likusieji klasės mokiniai. Taip pat vis visą šią situaciją matė ir mokytoja, tačiau neskyrė tam daug dėmesio ir nesistengė, kad pašaipos ir visas šis procesas baigtųsi. Šis procesas prasidėjo dėl to, kad mokytoja Deividui individualiai ir smulkiai pradėjo aiškinti apie užduotas užduotis, o tai pamatęs Robertas išvadino savo bendraklasį atsilikusiu, neprotingu (šiam pažeminimui buvo naudojami necenzūriniai žodžiai, į kuriuos nebuvo atkreiptas mokytojos dėmesys). Šioje situacijoje Robertui labiausiai padėjo jo iškalbingumas ir drąsa, nes jis nesijaudino kaip reaguos į jo žodžius mokytoja. Jis žinojo, kad sulauks dėmesio ir palaikymo iš savo bendraklasių, todėl nesijaudino ir dėl to, kaip į jo pašaipas reaguos ir klasėje esantys bendraklasiai.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (2371 žodžiai)
  • Greta
  • Komunikacijos proceso stebėjimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Komunikacijos proceso stebėjimas. (2013 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/komunikacijos-proceso-stebejimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 18:00
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!