Komunikacijos proceso stebėtos situacijos analizė


Komunikacijos situacijos analize. Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė. Neverbaline kalba situacijos analize. Komunikacijos situacijos. Automobiliu komunikacijos. Neverbalines kalbos situacijos analize. Komunikacijos proceso stebejimas ir jo analize. Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė. Komunikacijos proceso analizė. Draugai situacijos analizės.

Mano stebėto komunikacijos proseso dalyvis buvo 20 metų amžiaus vyras kuris vairavo sustabdytąjį automobilį. Komunikacijos procesas vyko policijos sustabdytoje mano draugo mašinoje. Procese dalyvavo du pašnekovai, policijos pareigūnas ir pažeidęs kelių eismo taisykles mano draugas (toliau: draugas arba V. V.). Skubėdamas V. V. namo ir viršijo leistina greitį, tą užfiksavę policijos pareigūnai sustabdė mano draugą. Pastebejau jog draugas pradėjo jaudintis, kadangi jo kaktą nusėjo smulkaus prakaito lašeliai.

Mano stebėto komunikacijos proseso dalyvis buvo 20 metų amžiaus vyras kuris vairavo sustabdytąjį automobilį. V. ). Skubėdamas v. V. Namo ir viršijo leistina greitį, tą užfiksavę policijos pareigūnai sustabdė mano draugą. Sustojęs kelkraštyje neramus ir besijaudinantis laukė prieinancio policijos pareigūno, kuris iš savo eisenos, galvos padėties bei veido mimikos atrodė pasitikintis išsirinkęs sustabdyti mano draugo automobilį. Pareigūnas priėjęs prie automobilio gestais parodė nuleisti vairuotojui durelių langą ir po to paprašė užgesinti variklį, tam kad sklandžiau vyktų komunikacijos procesas. Pareigūno balsas buvo optimalus ir kalbėjo garsiai ir aiškiai, taip kad nereiktų kartoti antrą kartą. Pasilenkęs prie atverto automobilio lango, pareigūnas prisitatė, nes taip reikalauja policininko etikos protokolas. Paprašytas parodyti vairuotojo pažymėjimą, bei kitus dokumentus v. V. Savo staigiais bei nerangiais judesiais dar stipriau išdavė apie susijaudinimą bei baimę, kadangi grėsė piniginė bausmė.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (397 žodžiai)
  • Audrius
  • Komunikacijos proceso stebėtos situacijos analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Komunikacijos proceso stebėtos situacijos analizė. (2011 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/komunikacijos-proceso-stebetos-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 23:30
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo