Komunikacinė biuro įranga referatas


Įvadas. Prisijungimas prie interneto. Privalumai ir trūkumai. Mano įmonės biuro įranga. Interneto įvairių tiekėjų planai. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Telefonas – telekomunikacinis įrenginys, kurio pagalba įmonė gauna įvairius administravimo užsakymus, bendradarbiauja su klientais, atsako į skambučius, suteikiama informacija balsu.

Kompiuteris – padeda atlikti kasdieninius raštinės darbus. Taip pat interneto pagalba leidžia bendrauti su klientais, teikti elektroninę informaciją.

Spausdintuvas – tai kompiuterio įrenginys, kurio pagalba kompiuterio informacija išspausdinama ant popieriaus.

Daugiafunkcinis spausdintuvas – aukštesnės spartos nei paprastas spausdintuvas, atlieka ne tik spausdinimo bet ir kopijavimo funkciją, taip pat spalvoto nuskaitymo funkciją.

Popieriaus pjaustytuvas- įrenginys, kurio pagalba naikinamas popierius, ar nereikalinga informacija supjaustant popierių.

Visame pasaulyje kaip ir Lietuvoje daug įvairiausių interneto planų bei jų tiekėjų. Vienos iš pagrindinių yra tokios kaip: Mezon, Teo, Cgates, Meganet,Skynet bei daugelis kitų.

IŠVADOS: daugelis interneto planų tinka naudotis ne tik namuose, bet ir biure. Tačiau geriausias ir pigiausias planas „Teo“, kuris savo populiarumu ir patikimumu vienas geriausių Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat atsižvelgiant ir į nedidelę kainą bei spartų interneto našumą.

Kuriant ar turint įmonę labai svarbi ir biuro įranga, tai padeda geriau perduoti informacija bei bendrauti su klientais.

Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje pilna interneto planų, kuriuos siūlo tiekėjai. Pagal kriterijus galima išsirinkti pagal kiekvieną asmeniškai. Kiekvienas skirtingai priklauso nuo kainos, spartos ir prieinamumo.

  • Microsoft Word 187 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1188 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Komunikacinė biuro įranga referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Komunikacinė biuro įranga referatas. (2015 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/komunikacine-biuro-iranga-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 01:21
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo