Komunikacinė biuro įranga


Įvadas. Bendros žinios apie įmonę. Įmonės veiklos sritis. Įmonės darbuotojų skaičius ir pareigos. Tiriamoji dalis. Kompiuteriai. Techninės charakteristikos. Išvados. Spausdintuvai. Modelis ir techninė charakteristikos. Išvados. Dauginimo aparatai. Modelis ir techninės charakteristikos. Vartotojo funkcijos. Išvados. Faksimiliniai aparatai. Modelis ir techninės charakteristikos. Vartotojo funkcijos. Išvados. Projektoriai. Modelis ir techninės charakteristikos. Išvados. Foto/vaizdo technika. Modelis ir vartotojo funkcijos. Išvados. Raštinė įranga. Modeliai ir techninės charakteristikos. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Komunikacinės biuro įrangos valdymo praktiką atlikau individualioje įmonėje XX, kuri įsikūrė 1994m. Šiauliuose ir nuo to laiko specializuojasi megztų drabužių gamyboje. Individualios įmonės XX organizacinėje valdymo struktūroje, kiekvienas turi sau paskirtas pareigas. Šiuo atveju - tai linijinė valdymo struktūra. Linijinei valdymo struktūrai būdingas aiškus vienvaldiškumo principas, atsakomybės paskirstymas atskiriems hierarchiniams lygiams, sureikšminta kontrolė. Čia vadovas sprendžia jai patikėtos srities klausimus. Įmonės direktorei yra pavaldūs: administratorė, vyr. Buhalterė, o jai buhalterė, vadybininkė, du siuvimo gamybos meistrai ir vienas mezgimo meistras, jiems pavaldžios siuvėjos, mezgėjos, taip pat du technologai, kuriems pavaldžios narstytojos ir sukirpėjos.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3689 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Komunikacinė biuro įranga
    10 - 4 balsai (-ų)
Komunikacinė biuro įranga. (2013 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/komunikacine-biuro-iranga.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 20:56
×