Komunikavimas šiaulių rajono savivaldybės švietimo centre


Siauliu rajono savivaldybes apibudinimas. Eksponentinio išlyginimo metodas.

Įvadas. Įstaigos apibūdinimas. Trumpa įstaigos įkūrimo ir veiklos charakteristika. Įstaigos valdymas. Įstaigos aplinkos analizė. Teikiamos paslaugos ir jų charakteristikos. Seminarų organizavimas. Edukacinės programos. Ryšiai su žiniasklaida. Išvados ir pasiūlimai. Išduodamo pažimėjimo pavyzdys. Naudojamos literatūros sąrašas.

Šiame darbe stengiamasi plačiau išanalizuoti šios įstaigos veiklos, finansinius rodiklius, domimasi švietimo ir mokslo ministerijos teisės aktais ir kitais įstaigos veiklą reglamentuojančiais dokumentais.

Darbo apimtis x puslapių į kuriuos eina ir grafinio tipo informacija. Naudojamos literatūros sąrašas pateiktas darbo pabaigoje.

Šio praktikos darbo tikslas - išanalizuoti šiaulių rajono savivaldybės švietimo centro veiklos bei finansinius rezultatus, jų efektyvumą.

Švietimo centras yra biudžetinė įstaiga, teikianti švietimo pagalbą pagal įvairias švietimo poreikių tenkinimo, kvalifikacijos tobulinimo, papildomos kompetencijos įgijimo programas.

Centras veikia tik kelerius metus, savo veiklai vykdyti naudoja biudžetines ir nebiudžetines lėšas. Nebiudžetinių lėšų švietimo centras gauna už teikiamas paslaugas. Atlikus pajamų prognozę eksponentinio išlyginimo metodu gauta, kad pajamos didės. Vadinasi, švietimo centras 2009 metais gali planuoti įstaigos išlaikymo išlaidas panašiai kaip 2008 metais. O norint, kad pajamų augimas ir toliau būtų teigiamas, reikia labiau atkreipti dėmesį į teikiamų paslaugų kokybę bei šių paslaugų vartotojų poreikius.

Galėtų būti platesnis teikiamų paslaugų spektras, pavyzdžiui: pagalba rengiant ir platinant individualią mokomąją ir metodinę medžiagą, konsultacinė parama naujų technologijų panaudojimo ugdymo procese, techninių ir metodinių priemonių skolinimas, konsultacijos apie mokomąją medžiagą bei naudojimusi ja. Didesnį dėmesį reikėtų skirti teikiamų paslaugų reklamai.

Švietimo centro efektyviai veiklai trukdo šie veiksniai: ribotas finansavimas, materialinė bazė, trūksta žmogiškųjų išteklių, pagalbos iš rajono savivaldybės. Kompetentingų lektorių pasirinkimo problema taip pat yra aktuali, tam įtakos turi lėšų trūkumas.

  • Microsoft Word 149 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (3110 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Komunikavimas šiaulių rajono savivaldybės švietimo centre
    10 - 3 balsai (-ų)
Komunikavimas šiaulių rajono savivaldybės švietimo centre. (2012 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/komunikavimas-siauliu-rajono-savivaldybes-svietimo-centre.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 04:03
×