Koncertas skirtas neįgaliems vaikams


Koncertas skirtas neįgaliems vaikams ‘‘ Mes kartu , mes lygūs! ,, Įvadas. Teorinė informacinė programa. Paslaugos kurios teikiamos neįgaliems vaikams Taikomos lengvatos. Teikiamos paslaugos. Tarpininkavimas ir atstovavimas. Aprūpinimas techninės pagalbos priemonėmis. Maisto produktų pirkimo talonų išdavimas. Gestų kalbos vertimas. Socialinė paslauga. Bendrosios socialinės paslaugos. Specialios socialinės paslaugos. Projekto planas. Projekto planas Idėja. Projekto vieta. Visuomenės informavimas apie renginį. Paslaugos kurias teiksime. Užimtumo organizavimas. Projekto komanda. Projekto tikslinė grupė. Projekto suinteresuotos šalys. Projekto rėmėjai. Projekto trukmė. Projekto kaina. Kalendorinis planas laikas veiklos Programos biudžetas. Samduomų darbuotojų darbo Užmokestis. Prekių įsigijimas. Paslaugų pirkimas. Literatūros sąrašas.


Dažnai žmonės kurie mato neįgalų asmenį, viešoje vietoje ( parduotuvėje, miesto centre ...) jaučia užuojautą ir bando išsivaizduoti ,kaip jam yra sunku. Tačiau anaiptol taip nėra. Žmogus kuris mokosi ,ir stengiasi prisitaikyti prie savo gyvenimo būdo, jis yra lygiai toks pats ,kaip ir visi žmonės kurie neturi sutrikimų, jis turi visas galimybes kurios jam padeda jaustis saugiu, pasitikinčiu savimi, kurios leidžia gyventi pilnavertį gyvenimą. Tačiau ,kad tai galėtum naudotis visais teikiamomis paslaugomis, reikia žinoti , kur kokios galimybės galimos. Šiomis dienomis daug veiklos, tačiau mažai viešos informacijos, kuri padėtų tokiems žmonėms.

Parengti renginį skirta neįgaliems vaikams. Renginio tikslas, kad vaikai turiningai praleistu dieną, sužinotų kokias galimybes jie turi. Svarbiausia, kad vaikai renginiu pasibaigus jaustus savimi pasitikintys, ir įgautų žinių kaip integruotis į visuomenę.

Visos šios programos vyks šventės metu, dalyviai galės rinktis kurioje srityje jie nori save patobulinti.

Suorganizuoti , atlikėjus kurie dainuos koncerte. Pasamdyti renginio vedėją. Suorganizuoti dekoracijas, pasirūpinti kad susisiekimas būtu visiškai patogus neįgaliesiems, kad nesusidurtu su kliūtimis. Pasirūpinti, kad kiekvienas užsiėmimas turėtų bent po du vadovus, turėtų atskirą vietą ir būtų viskuo aprūpintas, turėtų visas reikiamas priemones ir tinkamą prieinamumą.

Idėja: Surengti renginį su praktinėm teorinėm užimtumo programom, skirta neįgaliems vaikams, padedantį jiems integruotis į visuomenę, padedantį jiems jaustis pilnaverčiais, svarbiais ir pasitikinčiais savimi.

Misija: Praskaidrinti vaikų kasdieninį gyvenimą, suteikti naujų žinių. Suteikti galimybę jų tėvams sužinoti kokių galimybių turi jų vaikai, išklausyti tėvų ir vaikų lūkesčius, diskutuoti , praleisti smagiai laiką, suteikti galimybę praktiškai išmėginti teikiamas programas.

Vizija : Pralinksminti vaikus, suteikti žinių vaikams ir jų tėvams, išmokinti integruotis į savarankišką gyvenimą.

Darbas vyks grupėse bei individualiai. Užsiėmimų metu bus taikomas testas, bei apklausos( koki yra šeimų ar individualaus asmens lūkesčiai poreikiai). Asmenys bus konsultuojami ir informuojami, vyks įvairios veiklos. Užsiėmimai truks nuo 45min iki 1:30min. Bus atsižvelgiama į asmens poreikius ir susidomėjimą.

Šventėje bus organizuojamos užimtumas , kuris leis neįgaliesiems įgauti praktinių žinių, taip ir teorinių. Visą dieną šventę linksmins koncertas kuris nuo pat ankstaus ryto pradės savo darbą, linksmas ir nuotaikingas dainas dainuos , kad šventės dalyvius puoštu šypsena ir gera nuotaika. Taip pat vyks sporto rungtynės estafetės, surengtos pagal poreikius ir galimybes bus labai stengiamasi , kad nekiltu kliūčių dalyvauti varžybose, nei vienam šventės dalyviui.

  • Sociologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 96 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2398 žodžiai)
  • Pauele
  • Koncertas skirtas neįgaliems vaikams
    10 - 2 balsai (-ų)
Koncertas skirtas neįgaliems vaikams. (2016 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/koncertas-skirtas-neigaliems-vaikams.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:16
×