Koncertinių agentūrų ir koncertų organizavimo įmonių apžvalga


Koncertai ir jų organizavimas. Kaip suorganizuoti koncertą. Žymiausios Lietuvos koncertų organizavimo įmonės. Koncertų organizavimo agentūros ir įmonės užsienyje. Geriausi surengti koncertai ir renginiai. Temos aktualumas. Darbo tikslas.


KAIP SUORGANIZUOTI KONCERTĄIšskyrėme tris pagrindinius koncerto organizavimo punktus:1.Tikslas2.Planas3.RealizavimasTIKSLASJeigu prieš pradedant kūrybinį organizacinį procesą nenusistatysite sau tikslo, ko ir kaip norite pasiekti, bus labai sunku įgyvendinti savo idėją. Nes jeigu kažkur eiti, tai juk reikia žinoti kur, o jeigu tu eisi nežinodamas savo kelio tikslo, nežinodamas kur eiti, gali pasiklysti, arba ateiti ne ten kur norėjai.Nebutinai reikia viską užsirašynėti, kaip tai isivaizduoja dauguma. Tau nebūtina sedėti prie stalo po kelias valandas galvojant tiksla ar kuriant planą, gali tai padaryti ir susidėlioti ir galvoje. Visų pirma prieš pradedant kažką daryti, galvoti ar organizuoti reikia apgalvoti „kam apskritai tas koncertas?“. PLANASSkirtingai nei tikslas, planas turi būti kiek numanydamas konkretesnis. Plane užsirašai: kur? Kada? Kam? Dėl ko? Ir atsakai i šiuos klausimus. Kodėl ir kam - yra pagrindiniai projekto tikslai, be kurių jūs neturėtumėte net galvoti apie darbo pradžią. Toliau rašai kur, kada, kaip, taip ir kurdamas savo plana. Renkiesi vietas, renkiesi laiką, planuojies ir susikuri. Taip pat turi parašyti renginio aprašyma, kad žinoti kaip, kas vyksta.

REALIZAVIMASRealizavimas yra kaip vyšnia ant torto, kai jau žinai laiką, datą, atlikėjus, biudžetą, reklamą, gali ramiai pradėti „daryti“ renginį.

Nuspręskite komandas, kurios tiesiogiai kalbės apie savo renginį.Paruoškite komandų, kurios yra labiausiai dominančios sąrašą ir parašykite jiems laišką su prašymu pasisakyti apie koncertą.

tiesiog nepakeičiamos koncerto organizacija yra reklaminės medžiagos. Tai apima skrajutes, plakatus, skydai ir kiti, tik padėti jiems plėtoti gali dizaineris, nes gali geriau žinoti, kaip padaryti koncerto plakatą. Įsitikinkite, kad jūs pateikėte tikslią informaciją dizainerio komandai, datą, pavadinimą ir vietą savo renginį.

Turėtum kiek įmanoma skatinti renginį, naudojant plakatus ir skrajutes įvairovė.

Lietuvoje yra begalė koncertų organizavimo įmonių, tik vienos yra mažiau žinomos o kitos yra populiarios, reklamuojamos, giriamos, nes atlieka savo darbą puikiai ir patenkina visus klientus.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1761 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ursule
  • Koncertinių agentūrų ir koncertų organizavimo įmonių apžvalga
    10 - 3 balsai (-ų)
Koncertinių agentūrų ir koncertų organizavimo įmonių apžvalga. (2018 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/koncertiniu-agenturu-ir-koncertu-organizavimo-imoniu-apzvalga.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 10:26
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!