Konditerija verslo planas


Kas yra konditerija. Konditerijos verslo planas. Verslo planas konditerija. Verslo projektas kursinis darbas. Skaidres apie konditerija. Konditerija tai. Konditerija referatai. Konditerijos gaminių verslo planas. Konditerijos prekes verslo planas. Biznio planas konditerija.

Konditerijos įmonės verslo planas. Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Literatūra. Priedai.

Uab „godabelė“ – tai konditerijos įmonė gaminanti šokoladinius pyragus ir tortus. Ši įmonė yra įsikūrusi vilniaus senamiestyje, Įmonės pagrindinis tikslas yra tapti viena iš didžiausių konditerijos gaminių įmone lietuvoje, kuri orentuojasi į kokybiškus ir sveikus gaminius. Taip pat įmonė siekia maksimalaus pelno, veiklos plėtros, produkcijos bei gamybos tobulinimo.

Įmonės privalumai yra naujos gamybinės patalpos bei šiuolaikiški ir modernūs įrengimai.

Yra trys bendrovės steigėjai ir akcininkai: marius ščerbickas – 40% akcijų, irma petraitytė – 30 % akcijų ir vaiva mikniūtė – 30% akcijų (priedas nr. 3). Kas mėnesį įmonėje bus rengiamas visuotinis akcininkų susirinkimas įvairiems sprendimams priimti bei aptarti iškilusius klausimus. Įmonės direktoriumi paskirtas – tadas mackevičius, o buhaltere – žana martiniuk.

Įmonė turi nemažai konkurentų, tačiau daugumos jų siūlomuose gaminiuose yra įvairių maisto priedų, kurie prastina maisto kokybę, o uab „godabelė“ skatina sveiką gyvenimo būdą ir gamina natūralius, be konservantų, gaminius.

Ateityje įmonė planuoja didesnes pardavimų apimtis bei praplėsti siūlomų prekių asortimentą. Kadangi vartotojai vis labiau rūpinasi savo sveikata ir vartojamo maisto kokybe, įmonės vadovybė mano, kad moderniame technologijų pasaulyje naturalūs, be konservantų, gaminiai bus labiau vertinami.

Įmonei reikės apie 120000 lt, kad galėtų įsigyti visą reikiamą ilgalaikį ir trumpalaikį turtą. Lėšos bus panaudotos efektyviai, nes yra numatyti įrengimai, įrenginiai, biuro ir kita įranga, kurią įmonė pirks gamybos ir administracijos veiklai.

  • Microsoft Word 77 KB
  • 2012 m.
  • 65 puslapiai (6130 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vadimas
  • Konditerija verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Konditerija verslo planas. (2012 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/konditerija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 18:42
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo