Konditerijos įmonės verslo planas


Konditerijos gaminių verslo planas. Verslo planas konditerija. Konditerijos rinka. Konditerijos verslo planas. Konditerijos gaminiu aprasymas. Konditerijos verslas. Verslo planas konditerijos. Darbai konditerijos imoneje. Kaip gaminti konditerinius gaminius?. Nuoma patalpos konditerija.

Projekto santrauka. Projekto poreikis. Misija. Projekto pagrindimas. Ssgg analizė. Konkurencinė aplinka. Konkurentai gaminantys panašius produktus. Projekto įgyvendinimo prielaidos. Įmonės juridinė forma. Įmonės steigimo išlaidos. Rinkodara. Produkto aprašymas. Produktų vartotojai, realizavimo būdai. Sluoksniuotų ragelių vartotojų grupės. Rinkos strategija. Rinkos apžvalga. Reklama. Pardavimo būdai. Gamyba. Projekto įgyvendinimo vieta. Darbų tvarkaraštis. Planuojamas įsigyti ilgalaikis turtas. Planuojamas įsigyti trumpalaikis turtas. Produkto savikaina. Croissants ragelių su vyšnių ir mėtų skonio baltyminiu kremu gamybos technologija. Plikyto vyšnių ir mėtų skonio baltyminio kremo gamybos technologija. Tiesioginės gamybos išlaidos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Gamybinių patalpų apšvietimo išlaidos. Vandens sąnaudos. Žaliavų tiekėjai. Vadyba. Žmogiškieji ištekliai. Administravimo schema. Darbininkų poreikio skaičiavimai. Veiklos sąnaudos. Finansavimas. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Ilgalaikės paskolos grąžinimo grafikas. Pardavimo prognozė, (. Vnt) – pakuotėmis. Planuojami veiklos rodikliai. Rizika. Projekto ekonominis pagrindimas. Rizikos poveikis. Literatūros sąrašas.

Uab eragas konditerijos įmonė planuoja gaminti ir tiekti į rinką sluoksniuotos tešlos ragelius, kurie bus naujovė Lietuvos rinkoje dėl savo išskirtinių įdarų.

Pagrindiniai šios įmonės tikslai yra suburti platų vartotojų ratą gaminant kokybiškus produktus ir patenkinant vartotojų poreikius, tapti rinkos lyderiais. Taip pat svarbūs tikslai yra sukurti naujas darbo vietas ir su įmonės akciniu kapitalu 60000,00 litų ir 34800,00 litų paskola įkursime įmonę ir gaminsime konditerijos gaminius. Gaminami sluoksniuoti rageliai su skirtingais įdarais ( mėtų ir vyšnių projeto tikslas – įsteigti įmonę, kurioje gaminami konditerijos gaminiai turėtų paklausą rinkoje.

įkuriant įmonę pirmiausia kyla klausymas kaip patenkinti vartotojų poreikius, kad gaminama produkcija būtų paklausi, atitiktų išrankiausių vartotojų poreikius, kiekvieno žmogaus skonio supratimas skiriasi, todėl gamintojai siekia patenkinti vartotojų poreikius, kad ir kokie jie būtų, tai padeda įsitvirtinti šalies rinkoje ir ateityje plėsti savo įmonę, įsteigti filialus kituose Lietuvos miestuose, o ateityje gal būt ir kitoje šalyje.

Mūsų gaminami rageliai bus su unikaliais kremais pagamintais iš natūralių maistinių žaliavųįkurdami įmonę numatėme ir apsvarstėme daugelį faktorių susijusių su vietine rinka, pagal mūsų pastangas nauda nebus per menka. Problema, kuri gali iškilti yra ta, kad per mažas gaminių asortimentas, nėra plataus pasirinkimo vartotojams, tai gali trukdyti įsitvirtinti rinkoje ir konkuruoti.

Naujai įkurta įmonė bus naudingaukšta gaminių kokybė – rageliai bus aukštos kokybės, nes naudosime aukštos kokybės žaliavas, nedėsime maisto patsižvelgimas į vartotojų poreikius – pamačius, kad keičiasi vartotojų poreikiai, imsime į tai reaguoti ir keisti gaminių ingridientus. Optimali gamybą – gaminsime naudodami optimalias gamybos technologijas, kad nebūtu dsiauras gaminių asortimentas – naujai įkurtai įmonei sunku gaminti dideliu pajėgumu, ir platų gaminių asortimentą. Nepopuliari įmonė – nauja gamybos įmoįsitvirtinimas rinkoje – yra galimybė, kad gaminant kokybiškus gaminius pritrauksime pirkėjus, taip įsitvirtinsime rinkoje.

Naujų technologijų diegimas - įdiegus daugiau modernių įrenginių, galėsime didinti produktų kokybę ir gamybos apimtis.

  • Microsoft Word 918 KB
  • 2011 m.
  • 36 puslapiai (6026 žodžiai)
  • Kolegija
  • Igoris
  • Konditerijos įmonės verslo planas
    8 - 2 balsai (-ų)
Konditerijos įmonės verslo planas. (2011 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/konditerijos-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 20 d. 04:14
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!