Konditerijos kepyklos verslo planas


Kepykleles verslo planas. Kepyklos steigimas. Kepyklos verslo planas pavyzdys. Verslo planas duonos kepykla. Konditerijos verslo planas. Konditerijos gaminių verslo planas. Kepyklos marketingo tikslai. Kepykleles gaminiu savikainos apskaiciavimas. Kepyklos darbuotojai verslo plane. Kepykla konditerijos pelnas.

Verslo idėja. Uab „gardėsiukas” aprašymas. Rinka. Konkurentai. Uab „gardėsiukas” strategijos. Kainodaros strategija. Rėmimas. Patalpos ir įrengimai. Produktai ir tiekėjai. Uab „gardėsiukas” gaminių savikaina. Įmonės steigimas. Darbuotojai. Įmonės struktūra. Finansai. Investicijų poreikio ir finansavimo šaltinių lentelė. Netiesioginių gamybos išlaidų prognozė pusmečiui. Savikainos. -am produktui / paslaugai paskaičiavimas. M. Biželio-gruodžio mėn. Veiklos sąnaudos. Pelno nuostolio ataskaita. Pelningumo lūžio taškas. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Matydama naudą, rengia verslo planus; o žalą - ieško būdų kaip neutralizuoti negatyvų poveikį, kaip kompensuoti praradimus.

Ruošdama šį verslo planą išsiaiškinau, kad mano steigiama kepykla UAB „GARDĖSIUKAS“ įmonė veiks pelningai ir sukurs jos savininkEi papildomų pajamų šaltinį.

Tikimasi, kad įmonės veikla susilauks sekmės.

Pateiktas verslo planas leidžia padaryti šias išvadas:

1.Paringtas įmonės steigimas yra paprasčiausias, reikalaujantis mažiausiai lėšų ir patirties procesas.

2.Suplanuotas marketingo tikslas – įsitvirtinti rinkoje, tai yra suformuoti pastovių lankytojų ratą, užtikrinti gaminių kokybę ir siekti pelno.

3.Svarbiausia įmonei pritraukti kuo daugiau rinkos ir pasiekti norimą realizaciją.

4.Finansų analizės duomenimis planujama per 6mėn pasiekti pelną.

Manau, kad šis projektas bus iš tikrųjų sėkmingas ir su kaupu atsipirks. Verslininkė ryžtas rizikuoti savo asmeniniu turtu iš tikrųjų skatina patikėti projekto sėkme.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (5083 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Konditerijos kepyklos verslo planas
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Konditerijos kepyklos verslo planas. (2012 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/konditerijos-kepyklos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 16:57
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo