Konferencijos ir jų organizavimas


Konferencijos ir jų organizavimas. Konferencijų rūšys. Vienas iš svarbiausių darbų organizuojant konferenciją, tai tinkamas pasiruošimas. Ruošiant konferenciją reikia. Svečių susodinimo tvarka. Konferencijų salių tipai. Stalai. Kėdės. Konferencijų salė. Techninė įranga. Konferencijos patalpos. Prieš konferenciją paruošiami. Konferencijos metu būdingiausias pobūvis - furšetas. Gėrimai. Užkandžiai. Aprangos kodas. Konferencijos vadovas. Konferencijos dalyvių vaidmuo. Konferencinės paslaugos gali būti užsakomos.

Visiškai atviros (kviečiama visuomenė ir žiniasklaida); uždaros (visuomenė ir žiniasklaida supažindinamos su komunikatu); kuriose dalyvauja tik dalyviai (paskui būna spaudos konferencijos).

Nustatyti darbotvarkę ir dienotvarkę; parinkti tinkamą konferencijos vietą; sužinoti konferencijos dalyvių skaičių; numatyti svečių sutikimą, priėmimą; pasirūpinti sale, valgiais, gėrimais; pasirūpinti svečių susodinimo tvarka; išsiuntinėti kvietimus; pasirūpinti stalo kortelėmis.

Teatro – kėdės statomos eilėmis atsuktos į kalbėtoją; U forma – stalai sustatomi U raidės forma, o kėdės apie juos išorės forma; T forma – stalai sustatomi T raidės forma, o aplink juos – kėdės ; stačiakampio forma- iš stalų sudaromas satčiakampis, o aplink jį –kėdės; valdybos, tarybos stiliumi – stalai sustatomi į vieną eilę ir apstatomi kėdėmis; banketo stiliumi – apvalūs arba keturkampiai stalai sustatomi pagal poreikį.

Individualų temperatūros reguliavimas ir kontrolė; didelis (pageidautina automatinis) ekranas – 6 x 3 m; daug elektros lizdų ( kad užtektų visai įrangai sujungti); pakankamas skaičius telefono ir interneto pajungimo jungčių; telefono linijas ir faksimilinį ryšį; 1-2 rašymo lentos.

Turi būti gerai vėdinamos; optimali temperatūra 18-20 laipsnių šilumos; tinkamas apšvietimas (geriausiai natūralus); stalus dengti ramių spalvų staltiesėmis (ryškios spalvos blaško, vargina); tinkamos kėdės; jei salė puošiama, nepersistengti, puošti saikingai; turi būti gera akustika.

Užrašų blonknotai su rašikliais; kortelės su dalyvių pavardėmis; nealkoholiniai gėrimai, taurės; konferencijos reikmenų komplektas.

Furšeto metu vaišinamasi stovint, todėl stalai turi būti 90-100 cm aukščio.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1291 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (712 žodžiai)
  • Ruciukasss
  • Konferencijos ir jų organizavimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Konferencijos ir jų organizavimas. (2014 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/konferencijos-ir-ju-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:53
×